شنبه , 2 تیر 1403

آماده‌باش کامل آتش‌نشانی اهواز در آستانه چهارشنبه‌سوری

آتش نشانی

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: با توجه به فرارسیدن چهارشنبه آخر سال، تمام ۱۷ ایستگاه این سازمان در حالت آماده‌باش قرار دارند.

صبح خوزستان – ابراهیم قنبری در خوزستان اظهار کرد: با توجه به اینکه به چهارشنبه آخر سال رسیده‌ایم تمام ۱۷ ایستگاه سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در حالت آماده‌باش قرار دارند تا در صورت وقوع حادثه به سرعت خود را به محل برسانند.

وی افزود: برای اینکه حوادث کمتری را داشته باشیم، علاوه بر اینکه از ابتدای سال تحصیلی تاکنون ۷۰ هزار دانش‌آموز را آموزش خدمات ایمنی را ارائه داده‌ایم از ابتدای هفته جاری برای اینکه در چهارشنبه سوری حوادث کمتری داشته باشیم با حضور در مدارس نکات ایمنی را به دانش‌آموزان گوشزد کردیم.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به اینکه تمام تلاش خود را برای ایجاد کمترین حادثه به کار بسته‌ایم، تصریح کرد: هم‌وطنان برای اینکه پایان سال و عید خوبی داشته باشند با رعایت نکات ایمنی و استفاده نکردن از مواد منجره و خطرناک به سلامت این روز را به پایان برسانند تا هم ماه رمضان و هم نوروز خوبی را سپری کنند.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=5521

مطلب پیشنهادی

کارگاه انتقال تجربه صنایع‌دستی و رسانه برگزار شد/رسانه‌ها نقش موثری در معرفی صنایع دستی دارند

صبح خوزستان – روز شنبه ۲۶ خردادماه کارگاه انتقال تجربه صنایع دستی و رسانه با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *