پنجشنبه , 24 خرداد 1403

سردار شرفی خبر داد؛

آمادگی انتظامی و امنیتی در مرزهای خوزستان برای اربعین

اربعین

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا گفت: در بخش انتظامی و امنیتی همکاران ما پیش بینی‌های لازم را اندیشیده‌اند و آمادگی کاملی برای مأموریت اربعین دارند.

صبح خوزستان – سردار محمد شرفی پیش از ظهر امروز یکشنبه ضمن بازدید از پایانه مرزی چذابه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به مراسم راهپیمایی اربعین حسینی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی یکی از سازمان‌هایی است که در این مأموریت نقش بسیار مؤثر و تعیین کننده‌ای دارد.

وی افزود: پلیس همه ساله طرح‌های متنوع و مختلفی را در بخش‌های مختلف طراحی و تدوین می‌کند و آماده استقبال از زائران اباعبدالله الحسین (ع) می‌شود.

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا ادامه داد: آمادگی در حوزه تردد و ترافیک طرح‌ها نسبت به سال گذشته افزایش یافته و با طرح‌های جدید نقص‌ها برطرف شده و گره‌های ترافیکی و تجمع انسانی امسال نسبت به سال‌های قبل بهتر خواهد شد.

سردار شرفی اضافه کرد: در بخش مربوط به انتظامی – امنیتی نیز همکاران ما پیش بینی‌های لازم را اندیشیده‌اند و طراحی‌ها، سازماندهی و آموزش کارکنان انجام گرفته و برای انجام مأموریت اربعین از آمادگی کاملی برخوردارند.

وی عنوان کرد: در حوزه مربوط به مرزبانی نیز همکاران ما ارتباطات بسیار خوبی با طرف مقابل در کشور عراق دارند و همکاری‌های مربوط به مأموریت راهپیمایی اربعین حسینی را با همدیگر تفاهم و توافق کردند.

رئیس قرارگاه اربعین فراجا گفت: در حوزه خدمات گذرنامه با توجه به تفاهم‌هایی که بین وزرای کشور جمهوری اسلامی ایران و عراق صورت گرفته است، برنامه‌ریزی بسیار خوبی شده و اشکالات و نقص‌های سال گذشته در خصوص خدمات گذرنامه‌ای حل شد.

وی گفت: در حوزه زیرساختی اعم از ارتباطات و فناوری، مسائل مربوط به عمرانی، استقراری و سوله سازی نیز مشکلاتمان نسبت به سال گذشته برطرف شده است.

سردار شرفی با بیان اینکه امسال قرار شده که اتباع خارجه برای راهپیمایی اربعین حسینی از مرز چذابه تردد داشته باشند، اظهار کرد: امیدوارم این هماهنگی و درایتی که امسال در فرماندهی انتظامی و مرزبانی خوزستان می‌بینیم و تعامل بسیار خوب و منطقی که بین انتظامی و سایر کمیته‌ها به ویژه استاندار وجود دارد، مشکلات سال‌های گذشته بر طرف شود.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=2355

مطلب پیشنهادی

گفت‌وگو با محمد سعید معلی آرتیست نام آشنای این روزها

خودتان را معرفی کنید؟ من محمد سعید معلی هستم متولد اهواز با ۳۲ سال سن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *