سه شنبه , 5 تیر 1403

احداث و راه‌اندازی پست سیار فوق توزیع برق در شادگان

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: یک پست سیار در پست شهید معماری شادگان به ظرفیت ۳۰ مگاولت آمپر احداث و راه‌اندازی شده است.

صبح خوزستان – محمود دشت‌بزرگ اظهار کرد: عملیات احداث و راه‌اندازی پست سیار ۱۳۲ به ۳۳ کیلوولت در پست شهید معماری شادگان شامل تامین تجهیزات، نصب و راه‌اندازی یک بی ۱۳۲ کیلوولت، به ظرفیت ۳۰ مگاولت آمپر و سه فیدر خروجی ۳۳ کیلوولت به پایان رسید و آماده بهره‌برداری رسید.

وی افزود: بهبود پایداری شبکه برق در منطقه و ایجاد ظرفیت جدید جهت برق‌رسانی به مشترکین و افزایش قدرت مانور شرکت توزیع نیروی برق در شادگان، اهداف بهره‌برداری از این پروژه است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان تصریح کرد: ارزش سرمایه‌گذاری پست سیار شادگان ۳۸۰ میلیارد ریال بوده و در قالب پروژه‌های اصلاح و بهینه‌سازی برنامه‌ریزی و اجرایی شده است.

با توجه به شروع پیک مصرف، روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای خوزستان از مشترکین درخواست می‌کند که برای حفظ پایداری شبکه، با رعایت الگوی مصرف برق، خاموش کردن کولرهای اضافی، استفاده از روشنایی طبیعی در روز و عدم استفاده از لوازم پر مصرف در ساعت پیک مصرف (۱۱ تا ۱۷ و ۱۸ تا ۲۲) صنعت برق را در خدمت‌رسانی مستمر همراهی نمایند.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=2214

مطلب پیشنهادی

ضرورت حضور پرشور و آگاهانه در انتخابات/رشد اقتصادی و جهش تولید با دولت خدمت و پیشرفت

به قلم: محمود صادقی حسنوند/رئیس ستاد مردمی ایران من در استان خوزستان تلاش برای حضور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *