دوشنبه , 25 تیر 1403

در روز اختتامیه هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران:

از ارتقای توانمندی ها تا رونمایی از طرح‌های جامع گردشگری خوزستان

در روز اختتامیه نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران، طرح‌های جامع گردشگری خوزستان مورد بررسی قرار گرفته است.

به گزارش صبح خوزستان: در روز اختتامیه نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران، محمد حسین ارسطوزاده، مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی استان خوزستان، اظهار داشت: حضور استان خوزستان در این نمایشگاه با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و برنامه‌ریزی مناسب، فرصتی مناسب برای تبادل تجربه و به نمایش گذاشتن توانمندی‌های گردشگری این استان به‌شمار می‌رود.

ارسطوزاده بیان کرد: غرفه‌های استان خوزستان در نمایشگاه گردشگری تهران در سال جاری، با مساحتی تقریباً سه و نیم برابر سال‌های گذشته به نمایش گذاشته شدند.

او از هماهنگی بین اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان خوزستان و سایر مراجع ذی‌ربط در امور گردشگری نیز یاد کرد و افزود: این هماهنگی منجر به حضور شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهرها در این نمایشگاه شده است.

وی افزود: حضور استان خوزستان در این نمایشگاه با استفاده از فضاهای مناسب و هماهنگی‌های صورت گرفته، بسیار متمایز و متفاوت بوده و بازدیدکنندگان از غرفه‌ها و موضوعات مختلف به نحوی بهره‌مند شده‌اند که با آداب و رسوم، مراسم‌ها و برنامه‌های آیینی استان خوزستان آشنا شده‌اند.

ارسطوزاده به برگزاری کارگاه‌های آموزشی در حاشیه این نمایشگاه و رونمایی از سامانه معرفی تاسیسات و جاذبه‌های خوزستان اشاره کرد و گفت: همچنین، از رونمایی کتابچه و سی‌دی فرصت‌ها و بسته‌های سرمایه‌گذاری استان خوزستان در این نمایشگاه خبر داد. طرح‌های جامع گردشگری سواحل و دریایی استان خوزستان، شهرهای مسجد سلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا، هدف گردشگری استان خوزستان، و برنامه‌های گردشگری شهرهای آبادان و خرمشهر نیز در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شدند.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=5220

مطلب پیشنهادی

دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ به روایت تصویر

عکس: بهمن گلبانکی چاپ 🖨اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *