شنبه , 2 تیر 1403

حضور با شکوه خوزستان در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته

از برنامه های ویژه کودکان تا گردشگری دسترس پذیر

مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری گفت: امسال شاهد حضور باشکوه و پرشور استان خوزستان در بخش های مختلف از جمله توانمندی های سرمایه گذاری و گردشگری در این نمایشگاه بودیم.

به گزارش صبح خوزستان: یحیی نقی زاده ضمن بازدید از هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته با اشاره به حضور باشکوه و پرشور استان خوزستان در بخش های مختلف بیان کرد: امسال شاهد حضور متفاوت استان خوزستان بودیم که با تم کودک و گردشگری دسترس پذیر در این نمایشگاه شرکت کرده است.

همچنین یک نمایشگاه ، کارگاه و ورک‌شاپ برای آموزش به کودکان ما که نسل آینده گردشگری کشور هستند را در این‌جا طراحی و اجرا کردند به نوعی یک دید کلی از گردشگری خوزستان را به زیبایی به نمایش و ارائه گذاشته اند.

مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری با اشاره به فضای غرفه خوزستان گفت: یک فضای دوست‌داشتنی و صمیمی برای خانواده‌ها و و فرزندانشان محیا شده بود تا بتوانند با یک بخشی از جاذبه‌ها و توانمندی های گردشگری کشورمان یعنی خوزستان، استانی توانمند در عرصه‌های مختلف تاریخی فرهنگی، جبهه و جنگ بیشتر آشنا شوند.

وی تصریح کرد: انشالله این حضور پرشور برای معرفی توان‌مندی‌های گردشگری استان خوزستان منشاء اثر خواهد بود.

نقی زاده در پایان افزود: از همکارانمان در اداره‌کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خوزستان و معاونت گردشگری استان و همه فعالانی که در این عرصه ما را یاری می‌کنند صمیمانه تشکر می کنم.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=5176

مطلب پیشنهادی

افتخار آفرینی بی سابقه کشتی خوزستان در سطح بین‌المللی

صبح خوزستان  – به دنبال افتخار آفرینی های ۳سال گذشته هئیت کشتی استان خوزستان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *