پنجشنبه , 24 خرداد 1403

از تحقق صد در صدی تا افزایش تولید بیش از ۳۰ هزار بشكه نفت در شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در جلسه پیش بینی پنج ساله بهره دهی چاه های نفت؛ تولید، توزیع و تزریق گاز این شرکت که با حضور مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب و جمعی از مدیران مناطق، در سالن کنفرانس نفت گچساران برگزار شد، گفت: تحقق صد در صدی تولید با هم افزایی کارکنان نفت و گاز گچساران نشان از روحیه ایثار؛ انقلابی و از خودگذشتگی کارکنان این شرکت است.

صبح خوزستان – کمالی اظهار کرد: این شرکت با عبور از تحریم ها دشمنان نظام جمهوری اسلامی را مایوس کرد و امروز در اوج عزت و سربلندی موفق شدیم به میزان تولید حداکثری دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به محصولات تولیدی این شرکت افزود: نفت خام، گاز، گاز مایع و نفتا؛ چهار محصولی است که شرکت نفت و گاز گچساران تولید می‌کند. این شرکت در گستره‌ای به عرض ۱۵۰ کیلومتر و طول ۳۵۰ تا ۴۰۰ کیلومتر در محدوده چهار استان فارس، خوزستان، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می‌کند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری گچساران ادامه داد: مرکزیت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران، شهرستان گچساران است و این شرکت یکی از پنج شرکت زیرمجموعه شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با ۲۳ میدان نفتی است که هم‌اکنون ۱۶ میدان آن فعال است، همچنین ۸۵۷ حلقه چاه و ۱۰۵ مجموعه تفکیک‌گر در کنار چاه‌ها داریم که به هرکدام از این‌ تفکیک‌گرها تعداد قابل‌توجهی چاه متصل است.

کمالی با اشاره به اقدامات فنی و عملیاتی در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران افزود: بی تردید همت؛ تلاش و روحیه جهادی کارکنان نفت و گاز گچساران موجب شده که امروز با افتخار بگوییم افزایش دوازده برابری نفت در این دولت رقم خورد و امروز نیز با حضور شما  با اعتماد به جوانان همین مرز و بوم موفق شدیم شاهد افزایش بیش از ۳۰ هزار بشکه ای نفت باشیم که با تعمیر و راه اندازی مبدل نفت نفت انجام شد .

وی خاطرنشان کرد: شرکت نفت و گاز گچساران به‌عنوان یک شرکت ویژه و راهبردی در جنوب کشور و در گستره چهار استان کهگیلویه و بویراحمد، فارس، خوزستان و بوشهر قرار دارد و افزون بر مدیریت و راهبری کل صادرات نفت خشکی کشور، تأمین بخشی از خوراک پتروشیمی‌ها و پالایشگاه‌های کشور نیز بر عهده این شرکت است، از این رو این شرکت را به قلب نفت ایران می‌شناسند.

کمالی تصریح کرد: مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران اظهار کرد: با تبعیت از راهبردهای درست و اصولی تدوین‌شده از سوی دولت سیزدهم، سیاست‌گذاری‌های صادقانه وزیر نفت و با آمادگی نیروهای فنی و عملیاتی توانستیم برنامه‌های افزایش تولید خود را محقق سازیم.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=5479

مطلب پیشنهادی

جلسه افتتاحیه ممیزی مراقبتی دوم سیستم‌های مدیریت یكپارچه شركت نفت و گاز اروندان برگزار شد

صبح خوزستان  – به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، امروز سه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *