شنبه , 2 تیر 1403

استاندار خوزستان در آیین رژه نیروهای مسلح:

این مانورها باید ختم به فرار آمریکا از منطقه شود

آمریکا

استاندار خوزستان با بیان این که سربازان امروز ما که در این صحنه رژه می‌روند، سربازان منتظر امام زمان هستن، گفت: این سربازان با یاری خدا جهان را از لوث وجود شیاطین و مستکبرین پاک خواهند کرد.

صبح خوزستان – به مناسبت ۳۱ شهریور و آغاز هفته دفاع مقدس، رژه حماسی و نمایش اقتدار نیروهای مسلح خوزستان با حضور جمعی از مسئولان استان در اهواز آغاز شد. آمریکا 

در این مراسم یگان‌های موتوری و خورویی پیاده نظام نیروهای مسلح از مقابل جایگاه ویژه با سبک‌های مختلف کلاسیک و حماسی رژه رفتند.

همچنین در این آیین نظامی، گروه‌های نمونه رزمی و پرچم، یگان‌های بسیج و گردان‌های مختلف سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و یگان های موتوری و خودرویی از مقابل جایگاه عبور کرده و اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.

در این مراسم حسینی محراب استاندار خوزستان و جمعی از فرماندهان ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حضور داشتند.

علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان در این آیین اظهار کرد: سربازان امروز ما که در این صحنه رژه می‌روند، سربازان منتظر امام زمان هستند که با یاری خدا جهان را از لوث وجود شیاطین و مستکبرین پاک خواهند کرد.

حسینی محراب عنوان کرد: این مانورها باید ختم به فرار آمریکا از منطقه شوند و این مناطق در اختیار رزمندگان جان بر کف اسلام قرار گیرند؛ همانطوری که همه دنیا می خواست جبهه مقاومت را به شکست برساند اما با حضور مردم، بسیجیان، ارتش، سپاه و مدافعان حرم قهرمان در کسوت‌های نیروهای پنجگانه سپاه و نیروهای سه گانه ارتش این قدرت را برای انقلاب اسلامی به ارمغان آوردند.

استاندار خوزستان تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی به توان نظامی بالایی رسیده که شاهد هستیم سایر کشورها درخواست خرید پهباد از ایران را دارند؛ درود بر مردم و رزمندگان اسلام به همه شما خسته نباشید می‌گوییم.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=3189

مطلب پیشنهادی

اراده ملی برای راه‌اندازی مترو اهواز وجود دارد

صبح خوزستان – محمد خانچی معاون فنی و عمرانی استانداری خوزستان با بیان این مطلب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *