چهارشنبه , 30 خرداد 1403

بازدید استاندار خوزستان از تاسیسات فرآورش و نمك زدایی غرب كارون شركت نفت و گاز اروندان

بازدید استاندار خوزستان از تاسیسات فرآورش و نمک زدایی غرب کارون شرکت نفت و گاز اروندان به همراه مدیر عامل این شرکت، با حضور سایر مسئولین استانی صورت گرفت.

صبح خوزستان – به نقل از روابط عمومی نفت و گاز اروندان، امروز (جمعه ۶ بهمن ماه ۱۴۰۲) بازدید استاندار خوزستان از تاسیسات فرآورش و نمک زدایی غرب کارون شرکت نفت و گاز اروندان به همراه مدیر عامل این شرکت و با حضور سایر مسئولین و معاونین استانداری و فرمانداران شهرهای هویزه و سوسنگرد صورت گرفت.

دکتر حسینی محراب استاندار خوزستان در این بازدید ضمن خداقوت به کارکنان این‌ شرکت، بر ضرورت افزایش تولید و تثبیت آن تاکید کرد و موفقیت های صورت گرفته در حوزه افزایش تولیدات نفتی را حاصل تلاش های متخصصان و نیروهای بومی عنوان کرد که برای نظام اعتبار و افتخاری بزرگ محسوب می شود.

استاندار خورستان با اشاره به اهمیت توسعه میادین نفتی مشترک در منطقه غرب کارون، اظهار کرد: این سرمایه ملی کشور است و این سرمایه باید مدیریت شده و در اختیار مردم قرار گیرد.

در این‌ بازدید مهندس عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گزارشی از روند تولید میادین غرب کارون و افزایش استخراج نفت از میادین مشترک ارائه کرد.

عذاری اهوازی افزود: در ماه های اخیر میادین سپهر و جفیر در مدار تولید قرار گرفتند و در حال حاضر روزانه ۳۰ هزاربشکه نفت این میادین به تاسیسات فراورشی غرب کارون ارسال میشود و یک ردیف از سه ردیف ۵۵ هزار بشکه ایی این تاسیسات برای این دو میدان تخصیص داده شده است.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4659

مطلب پیشنهادی

عذاری اهوازی: لزوم حداكثر آمادگی برای تحقق اهداف تولیدی در شركت نفت و گاز اروندان

صبح خوزستان – به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، امروز شنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *