سه شنبه , 5 تیر 1403

بازدید سرزده اسم خانی از شاهکار مهندسان پتروشیمی غدیر/اصلاح راکتور، کوره کراکینگ، برج ها و شارژ کاتالیست بدون توقف تولید محصول

مسعود اسم خانی با رویه ی خاص مدیریتی هر از گاهی به طور سرزده از یکی از شرکت های مجموعه های هلدینگ تاپیکو بازدید می کند.

صبح خوزستان – امروز «اسم خانی» در گرمای طاقت فرسای خوزستان راهی شهرستان بندرماهشهر شده تا از شاهکار مهندسین پتروشیمی غدیر و اصلاح راکتور، کوره ها،برج های مجتمع و شارژ کاتالیست آن هم بدون کوچکترین وقفه در تولید، بازدید به عمل آورد.

مدیرعامل هلدینگ تاپیکو در جریان این بازدید از اقدامات انجام شده و در حال انجام شرکت پتروشیمی غدیر تمجید کرد و افزود: پتروشیمی غدیر با مدیریت جهادی حسین صفاری ما را در بسیاری از زمینه ها رو سفید کرده و ما بی صبرانه منتظر رکوردشکنی ها و افزایش ظرفیت تولید بیش از پیش این شرکت هستیم.

این بازدید های سرزده در شرایط جوی بسیار سخت ماهشهر به کارکنان و مجموعه ی پتروشیمی غدیر،روحیه‌ی فزاینده ای را هدیه می کند که می تواند سبب افزایش راندمان کاری و در پی آن افزایش تولید و مرتفع شدن موانع شرکت گردد.

لازم به ذکر است که پتروشیمی غدیر لحظه به لحظه در حال ارتقاء سطح کیفی خود در سطوح مختلف است که نوید شنیده شدن ثبت رکوردهای جدید از سوی این شرکت در روزهای آتی را می دهد.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=2471

مطلب پیشنهادی

اراده ملی برای راه‌اندازی مترو اهواز وجود دارد

صبح خوزستان – محمد خانچی معاون فنی و عمرانی استانداری خوزستان با بیان این مطلب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *