سه شنبه , 5 تیر 1403

رئیس روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان خبر داد:

برپایی خیمه فرهنگی شركت نفت و گاز اروندان در پایانه مرزی شلمچه

اقدامات فرهنگی و ترویجی شرکت نفت و گاز اروندان در خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی، توسط امید نصیری رئیس روابط عمومی و دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر این شرکت تشریح شد.

صبح خوزستان – امید نصیری در ارئه عملکرد اقدامات فرهنگی و ترویجی این شرکت در حماسه خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی، ابراز داشت: امروزه دشمنان راه و اعتقاد امام حسین(ع) در تلاش شبانه روزی هستند تا با تحریف واقعیات، اذهان مخاطبین خود را مهندسی کنند، و سرمایه های معنوی ملت را با فرهنگ دنیا محور غربی مورد هجمه قرار دهند، از این رو همایش بزرگ زوار اربعین فرصت مغتنمی برای جهاد تبیین و تعمیق معرفت حسینی است.

رئیس روابط عمومی این شرکت ادامه داد: با این نگرش شرکت نفت و گاز اروندان در کنار مجموعه ای بزرگ از اقدامات پشتیبانی از پایانه مرزی شلمچه، راه اندازی موکب خدمت رسانی و ایجاد استراحتگاه ویژه زوار، پیوست فرهنگی را در همه امور مورد لحاظ قرار داده و اقدام به برپایی موکب فرهنگی این شرکت نیز کرده است.

وی با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ عفاف و حجاب اظهار داشت: در خیمه فرهنگی این شرکت در پایانه مرزی شلمچه در راستای اهمیت عفاف و حجاب و ترغیب جوانان به امر معروف و اشاعه فرهنگ اسلامی، بسته ها و اقلام فرهنگی مانند، چادر، روسری، مقنعه، چفیه، ساق دست و دیگر ملزومات حجاب بین بانوان توزیع شد.

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر این شرکت افزود: در کنار برپایی این ایستگاه حجاب و عفاف ویژه بانوان، اقدامات فرهنگی متنوع دیگری همچون ساخت و نشر نماهنگ های مختلف و توزیع پوستر، اتیکت کوله، زیارت اربعین، کلاه آفتابگیر و نقاب دار، پرچم، کلاه و پیکسل فرهنگی ویژه کودکان انجام گرفته؛ و این حضور و مجموعه خدمت رسانی ها به صورت شبانه روزی در موکب شهدای رمضان این شرکت در حال انجام بوده و تا پایان ایام اربعین حسینی ادامه خواهد داشت.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=3052

مطلب پیشنهادی

عذاری اهوازی: لزوم حداكثر آمادگی برای تحقق اهداف تولیدی در شركت نفت و گاز اروندان

صبح خوزستان – به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، امروز شنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *