شنبه , 2 تیر 1403

برگزاری آیین گرامیداشت روز حسابدار در شركت نفت و گاز اروندان

صبح خوزستان– به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، طی نشستی (چهارشنبه 15 آذرماه 1402) در سالن جلسات ساختمان مرکزی این شرکت در خرمشهر، با حضور عبدالامیر بابایی مدیر امور مالی، امید نصیری رئیس روابط عمومی، فرشید ادهمی ذیحساب و رییس کنترل بودجه و جمعی از سرپرستان و کارکنان امور مالی و حسابداری این شرکت، از تلاش های پرسنل این اداره تقدیر بعمل آمد.

مدیر امور مالی شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به نقش حسابداران در صیانت از اموال بیت المال و پرداخت های مالی، روز حسابدار را فرصت مغتنمی برای قدردانی از تلاشگران این عرصه دانست و حسابداری را از مشاغل حساس و مهم برشمرد.

بابایی اظهار داشت: حسابداران همچون سربازانی در خط مقدم و نگاهبان حساب های هر سازمان هستند که همیشه خود را وقف سازمان کرده و بنده و همکارانم به این کار خود می بالیم.

در ادامه مراسم امید نصیری رئیس روابط عمومی این شرکت ضمن تبریک روز حسابدار، کارکنان امور مالی را زحمتکش توصیف کرد و گفت: یکی از ادارات پرکار و پر زحمت سازمان ها، امور مالی و حسابداران است که دلسوزانه در گمنامی تلاش می کنند.

در پایان این مراسم کارکنان مدیریت امور مالی ضمن تبریک روز حسابدار به بیان نقطه نظرات خود در خصوص مشکلات و چالش های موجود و ارائه راهکار مناسب برای برطرف کردن آن ها پرداختند.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4163

مطلب پیشنهادی

تجمع بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان شركت نفت و گاز اروندان برگزار شد

صبح خوزستان  – به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان امروز یکشنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *