چهارشنبه , 30 خرداد 1403

از طریق ویدیوکنفرانس انجام شد

بهره‌برداری از ۸ طرح عام‌المنفعه در خوزستان با دستور وزیر نفت

بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی هشت پروژه مسئولیت اجتماعی در شهرستان‌های اندیمشک، دزفول و مسجدسلیمان در آیینی با حضور وزیر نفت و مسئولان استان خوزستان آغاز شد.

صبح خوزستان – به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نفتخیز، امروز سه‌شنبه ۱۷ بهمن‌ماه و هم‌زمان با سفر جواد اوجی به استان خوزستان، هشت طرح آموزشی، ورزشی، بهداشتی، راه‌سازی و فرهنگی از مجموعه پروژه‌های مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران با اعتبار هزار و ۵۲۳ میلیارد ریال افتتاح شد.

کمک به خرید تجهیزات آموزشی و کمک‌آموزشی شهرستان اندیمشک و کمک به احداث سالن چندمنظوره فرهنگی، تربیتی شهر چم گلک اندیمشک از جمله طرح‌های آموزشی و فرهنگی مسئولیت‌های اجتماعی نفت بودند که در این سفر و هم‌زمان با دهه مبارک فجر با حضور وزیر نفت تکمیل و تحویل شدند.

کمک به احداث سالن ورزشی دانش‌آموزی شهرک دوکوهه اندیمشک، همچنین کمک به تأمین تجهیزات غیرقابل منقول ورزشگاه شهید مجدیان و کمک به تکمیل بازسازی استادیوم مجدیان (فاز دوم) دزفول هم از سری پروژه‌های ورزشی مسئولیت اجتماعی صنعت نفت است که امروز در سقف اعتباری نفت به دستگاه بهره‌بردار ابلاغ شد.

از سری پروژه‌های بهداشتی مسئولیت اجتماعی صنعت نفت می‌توان به کمک به تکمیل و تجهیز بیمارستان یا زهرا (س) دزفول اشاره کرد که در این سفر به در سقف اعتباری نفت به دستگاه بهره‌بردار تحویل شد.

در حوزه راه‌سازی هم کمک به تکمیل پل کوی نیروی اندیمشک (در مرحله احداث راه‌های دسترسی پل)، همچنین کمک به احداث جاده فرودگاه مسجدسلیمان (در مرحله کلنگ‌زنی)، از اهداف مسئولیت اجتماعی نفت است که هم‌زمان با سفر وزیر نفت به استان خوزستان عملیات اجرایی آن آغاز شد.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=5422

مطلب پیشنهادی

عذاری اهوازی: لزوم حداكثر آمادگی برای تحقق اهداف تولیدی در شركت نفت و گاز اروندان

صبح خوزستان – به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، امروز شنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *