شنبه , 2 تیر 1403

تاکسی‌های ورودی فرودگاه اهواز ساماندهی می‌شوند

تاکسی

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان در امور حقوق عامه بر لزوم ساماندهی تاکسی‌های ورودی فرودگاه اهواز در راستای نظارت بر حقوق عامه تاکید کرد.

صبح خوزستان – عیسی پورسلیمی اظهار کرد: به منظور ساماندهی خودروهای ورودی به محوطه فرودگاه به ویژه در ایام حج و زیارت خانه خدا و با توجه به حجم بالای مسافران در این ایام، نشست مشترکی با مسئولان فرودگاه، تاکسیرانی، فرمانده پلیس راهور اهواز و سایر مسئولان مربوطه برگزار شد و مصوباتی به تصویب اعضای این جلسه رسید.

به گزارش ایسنا به نقل از دادگستری کل خوزستان، وی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد که مدیریت فرودگاه اهواز نسبت به اطلاع‌رسانی عمومی در خصوص پیشگیری از ازدحام جمعیت هنگام بدرقه و استقبال این مسافران، اقدام کنند و سازمان تاکسیرانی و پلیس راهور استان خوزستان نیز با حضور شبانه‌روزی در این ایام، نظارت بیشتری بر عبور و مرور تاکسی‌ها داشته باشند.

پورسلیمی گفت: این تصمیمات به منظور رفاه عموم به ویژه حجاج و پیشگیری از ایجاد ترافیک و ازدحام جمعیت اتخاذ شده است و امیدواریم با اجرای آن‌ها شاهد ورود و خروج منظم حجاج و سایر مسافران در این ایام باشیم.

وی افزود: با توجه به اینکه مصوبات این کارگروه به عنوان دستور قضایی محسوب می‌شود، هر گونه سرپیچی و اجرا نکردن این مصوبات، ترک فعل قلمداد می‌شود و پیگرد قانونی خواهد داشت.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=1853

مطلب پیشنهادی

یک خوزستانی مشاور رسانه‌ای لاریجانی خواهد شد

صبح خوزستان – شنیده ها حاکی از آنست که یک جوان صاحب نام رسانه در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *