چهارشنبه , 30 خرداد 1403

تحریم نفتی ایران ‌شکست خورد/ تلاش وزارت نفت برای افزایش تولید در میادین نفت و گاز

مدیر خدمات شرکت ملی حفاری ایران گفت: بیش از ۶۵ درصد قطعات این صنعت به دست جوانان ایرانی بومی شده ‌و امروز دست بیگانه در این صنعت مهم و کلیدی قطع شده است.

صبح خوزستان – محمد‌مهدی اولی‌پور در مراسم جام امید رسانه بسیج رسانه خوزستان در اهواز اظهار داشت: عملیات حفاری صنعت ارزآور و تضمین‌کننده استقلال اقتصادی کشور است و امروز می‌توانیم این ادعا را داشته باشیم که در این صنعت در مرز خودکفایی حرکت می‌کنیم.

وی افزود: بیش از 75 دستگاه حفاری در کشور وجود دارد که در سخت‌ترین شرایط ممکن در حال حفاری نفت و گاز‌ند و این حفاری در حوزه تامین آب سیستان هم به کمک آمده است.

مدیر خدمات شرکت ملی حفاری ایران بیان داشت: بیش از 65 درصد قطعات این صنعت به دست جوانان ایرانی بومی شده ‌و امروز دست بیگانه در این صنعت مهم و کلیدی قطع شده است.

اولی‌پور افزود: دشمن در راستای تحریم‌های فلج‌کننده دنبال این بود که صنعت نفت و حفاری را فلج کند و تحریم ها را موثر نشان دهد ولی به عنوان یک متخصص عرض می کنم، تحریم نفتی ایران در بخش های مختلف شکست خورده است.

وی بیان داشت: در مجموعه حفاری بیش از 18 هزار نفر در حال جهاد هستند که شبانه روز در میادین نفت و گاز در تلاشند و راهبرد ما رسیدن به تولید بالاست.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4159

مطلب پیشنهادی

کارگاه انتقال تجربه صنایع‌دستی و رسانه برگزار شد/رسانه‌ها نقش موثری در معرفی صنایع دستی دارند

صبح خوزستان – روز شنبه ۲۶ خردادماه کارگاه انتقال تجربه صنایع دستی و رسانه با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *