پنجشنبه , 24 خرداد 1403

با حضور پرشور خانواده شهدا؛

تشییع و تدفین باشکوه پیکر مطهر شهید گمنام در فولاد اکسین خوزستان

پیکر مطهر شهید گمنام ۱۸ ساله تفحص شده در جزیره مجنون، پس از تشییع باشکوه و با حضور خانواده شهدا، در یادمان شهدای شرکت فولاد اکسین خوزستان به خاک سپرده شد.

صبح خوزستان – به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان، پیکر مطهر شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس دوشنبه در محل شرکت فولاد اکسین خوزستان تشییع و به خاک سپرده شد.

در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید گمنام جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان، سردار حاجتی مدیرکل حفظ و نشر آثار دفاع مقدس، مدیرعامل و پرسنل شرکت فولاد اکسین خوزستان، مردم انقلابی و ولایتمدار خوزستان حضور داشتند.

این شهید گمنام ۱۸ سال سن داشته و در عملیات خیبر، در جزیره به شهادت رسیده است.

یادمان شهدای شرکت فولاد اکسین خوزستان، خانه ابدی این شهید عزیز است که پس از گذشت سالها از شهادت او، در سرزمین مقدس ایران و در قلب شرکت فولاد اکسین آرام می گیرد.

شرکت فولاد اکسین خوزستان از عموم مردم ولایتمدار استان و همه همکاران و خانواده های پرسنل شرکت که با حضور گسترده و باشکوه در مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید گمنام، بار دیگر با آرمان‌های الهی شهدای گرانقدر دوران هشت سال دفاع مقدس، تجدید میثاق کردند، تقدیر و تشکر می کند.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4610

مطلب پیشنهادی

جلسه افتتاحیه ممیزی مراقبتی دوم سیستم‌های مدیریت یكپارچه شركت نفت و گاز اروندان برگزار شد

صبح خوزستان  – به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، امروز سه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *