شنبه , 2 تیر 1403

تلاش دشمن برای تبدیل مسائل کوچک خوزستان ‌به گسست اجتماعی و سیاسی

مدیرکل ارشاد خوزستان بابیان اینکه دشمن درتلاش است که مسائل خوزستان را به شکاف اجتماعی و سیاسی تبدیل کند گفت: رسانه‌ها باید منصفانه و متکی بر تقوای جمعی مانع از سوءاستفاده دشمن از مشکلات بشوند.

صبح خوزستان – مجید منادی مدیرکل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در مراسم نشست تخصصی جبهه رسانه انقلاب  و اختتامیه جشنواره رسانه‌ای سرزمین مقدس اظهار داشت: استان خوزستان دارای ظرفیت های مهم در بخش‌های فرهنگی و اجتماعی است که یکی از این ظرفیت‌ها رسانه است.

وی افزود: رسانه‌های خوزستان جزء سرمایه های ارزشمند هستند که تلاش می‌کنیم در پویایی و ارتقا رسانه ها در اداره کل ارشاد بیش از پیش تلاش کنیم.

منادی با بیان اینکه دشمن در تلاش است که مسائل خوزستان را به شکاف و گسست‌های اجتماعی و سیاسی تبدیل کند گفت: رسانه ها باید منصفانه و متکی بر تقوای جمعی مانع از سوء‌استفاده دشمن از مشکلات شوند.

وی با بیان اینکه سفید‌نمایی و سیاه‌نمایی هیچ کدام به نفع مردم نیست و رسانه باید مشکلات را به شکل واقعی بیان کنند گفت: ضریب بیش از اندازه دادن به مشکلات ایجاد خطای محاسباتی می‌کند؛ یکی‌ از راهبردهای دشمن در حوزه رسانه ایجاد خطای محاسباتی است که رسانه را در تعیین اولویت و نحوه پردازش خطا ایجاد کند.

وی بیان داشت: رسانه‌های خوزستان همیشه با وجود مشکلات، در همه مسائل و بزنگاه ها حضور موثر و ارزشمند داشته است که همین امر دشمن را ناامید کرده است.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4090

مطلب پیشنهادی

کارگاه انتقال تجربه صنایع‌دستی و رسانه برگزار شد/رسانه‌ها نقش موثری در معرفی صنایع دستی دارند

صبح خوزستان – روز شنبه ۲۶ خردادماه کارگاه انتقال تجربه صنایع دستی و رسانه با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *