شنبه , 2 تیر 1403

هم راستا با مردم ولایتمدار اهواز؛

حضور جهادگران فولاد اکسین در راهپیمایی ۱۳ آبان

مردان فولادی اکسین هم راستا با مردم انقلابی و ولایتمدار اهواز، در حمایت از مظلومیت مردم غزه و برافراشتن بیرق استکبارستیزی در راهپیمایی ۱۳ آبان در اهواز شرکت کردند و فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل‌شان» به خروش کارون پیوست.

صبح خورستان – مدیرعامل و برخی از مدیران و کارکنان شرکت با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان در اهواز، ضمن اعلام حمایت از مردم مظلوم غزه، تجاوزهای وحشیانه رژیم صهیونیستی را محکوم کردند و شعارهای «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» را فریاد زدند.

در این اجتماع بزرگ و باشکوه، خانواده بزرگ فولاد اکسین خوزستان همگام با سایر اقشار جامعه و مردم همیشه در صحنه اهواز، با گام‌‌هایی استوار و مشت‌‌هایی گره کرده، نوای مرگ بر صهیونیسم سردادند و اقدامات وحشیانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی را محکوم کردند.

اکسینی ها همچنین با پلاکاردهای «مرگ بر اسرائیل»، «الموت الآمریکا»،«النصر للاسلام» و «مرگ بر آمریکا» در دست، همراه با سایر مردم شریف اهواز، در این تجمع بزرگ شرکت کردند.

گفتنی است، راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، صبح امروز (۱۳ آبان) در اهواز همزمان با سراسر کشور با شعار ” نظم نو جهانی، با نسل آرمانی، برگزار شد.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=3787

مطلب پیشنهادی

کارگاه انتقال تجربه صنایع‌دستی و رسانه برگزار شد/رسانه‌ها نقش موثری در معرفی صنایع دستی دارند

صبح خوزستان – روز شنبه ۲۶ خردادماه کارگاه انتقال تجربه صنایع دستی و رسانه با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *