سه شنبه , 5 تیر 1403

الوعده وفا؛

حمایت فولاد اکسین خوزستان از رسانه های بومی/خدمتی صادقانه از جنس همدلی

وعده مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در مراسم روز خبرنگار امسال، مبنی پرداخت وام به تعدادی از خبرنگاران بومی استان محقق شده و بخشی از اهالی رسانه وام کم بهره دریافت می کنند.

صبح خوزستان – حمایت از رسانه ها، به ویژه رسانه های بومی در هر استانی ضرورتی انکارناپذیر است و مسائل رسانه های کشور و فعالان رسانه ای باید مورد توجه همه دست اندرکاران اجرایی و تصمیم ساز، چه در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی باشد.

بدون شک، رسانه های خوزستانی یکی از محورهای اساسی توسعه استان و یکی از ابزارهای مطالبه در جهت احقاق حق مردم هستند و توسعه استان در گرو بها دادن به رسانه‌ها است، بنابراین مدیران دستگاه های مختلف باید از ظرفیت رسانه ها در حوزه کاری خود مدد گرفته و در کنار آن، حمایت های لازم هرچند اندک را نیز داشته باشند.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان یکی از محدود مدیرانی است که از نقش تعیین کننده و جایگاه ویژه خبرنگاران در جامعه آگاه بوده و همواره تعامل بسیار خوبی نیز با جامعه رسانه ها داشته است.

بر اساس این گزارش، هفدهم مرداد سالجاری علی محمدی در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که در شرکت فولاد اکسین خوزستان برگزار شد، وعده پرداخت وام به تعدادی از خبرنگاران(با معرفی از سوی خانه مطبوعات استان) را داد تا در حد توان مجموعه تحت مدیریت خود، خدمتی به رسانه های بومی استان کرده باشد، فرهنگی که باید در استان خوزستان نهادینه و سایر شرکت های بزرگ نفتی و صنعتی نیز ادامه دهنده این راه باشند.

شرکت هایی چون مناطق نفتخیز، فولاد خوزستان، لوله سازی، فولاد شادگان، سازمان آب و برق، منطقه آزاد اروند، صنایع پتروشیمی و پلایشگاه ها و پتروپالایشگاه ها می توانند از ظرفیت خود در راستای حمایت از رسانه های بومی استان، استفاده و از این خدمت صادقانه و از جنس همدلی فولاد اکسین خوزستان الگوبرداری کنند.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4344

مطلب پیشنهادی

اراده ملی برای راه‌اندازی مترو اهواز وجود دارد

صبح خوزستان – محمد خانچی معاون فنی و عمرانی استانداری خوزستان با بیان این مطلب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *