دوشنبه , 25 تیر 1403

در دیدار مدیران عامل مناطق نفتخیز جنوب و نفت گچساران با فرماندار گناوه عنوان شد:

خدمات نفت به جوامع پیرامونی آن به صورت مستمر در حال انجام است

در دیدار مدیرعامل و رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و مدیرعامل و رئیس HSE شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با فرماندار گناوه که در محل فرمانداری این شهرستان انجام شد، بر استمرار خدمات شرکت نفت به شهرستانهای حوزه جغرافیایی آن تاکید شد.

صبح خوزستان – مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در این دیدار گفت: خدمات صنعت نفت در دولت انقلابی سیزدهم به جوامع پیرامونی صنعت نفت رشد چشم گیری داشته است.

علیرضا دانشی بیان داشت: نگاه کلان وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در خصوص خدمات دهی شرکت نفت به جوامع پیرامونی و شهرهای همجوار صنعت ویژه و خوب و همواره مورد تاکید بوده است و ما نیز به عنوان خادمان مردم، تلاشمان بر این است تا با تمام توان خدمت کنیم.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران نیز در این دیدار، با اشاره به مشکلات نقض حریم و ساخت وسازهای غیرمجاز در مجاورت خطوط اصلی لوله های نفت در گناوه گفت: در تلاش هستیم تا با تعامل سازنده با فرماندار و سایر اعضای محترم شورای تامین گناوه، برای کاهش ریسک مخاطرات ایمنی شهروندان عزیز شهرستان، این مشکل را هر چه سریعتر برطرف نماییم.

غلامرضا کمالی افزود: شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در گستره چهار استان و در زمینه ایفای مسئولیت‌ اجتماعی، همواره در کنار مسئولان و مردم محیط‌ پیرامونی خود از هیچ کوشش و کمکی دریغ نخواهد کرد.

فرماندار شهرستان گناوه هم ضمن تقدیر از حمایت و تلاش های بی شائبه مدیران عامل مناطق نفتخیز جنوب و نفت و گاز گچساران برای عمل به مسئولیت های اجتماعی بیان کرد: در بحث نقض حریم ها آمادگی هر گونه همکاری با مجموعه‌ صنعت نفت را داریم و امیدواریم این مهم هر چه سریعتر به سرانجام برسد.

محمدتقی صفری ضمن تشکر ویژه از مهار آتش سوزی اخیر بازار گناوه توسط آتش نشانان جان بر کف نفت گچساران، اظهار داشت: بازار تجاری گناوه از بازارهای فعال جنوب کشور و قطب تجاری استان بوشهر است که در طول سال به‌ویژه ایام تعطیلات شاهد حضور گسترده گردشگران از سراسر کشور است و خوشبختانه با حضور به موقع آتش‌نشانان نفت و گاز گچساران، از گسترش حریق به منازل اطراف ممانعت و آتش‌سوزی بدون آسیب جانی مهار و کنترل شد.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=3571

مطلب پیشنهادی

ظرفیت‌سازی گمرکات خوزستان برای ذخیره کالای بازرگانان

صبح خوزستان – بهروز قره‌بیگی یکشنبه بیان کرد: قراردادی با شرکت انبارهای عمومی کشور برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *