شنبه , 2 تیر 1403

خدمت رسانی روزانه به هزاران زوار اربعین حسینی در استراحتگاه و موكب شهدای رمضان شركت نفت و گاز اروندان

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان شرکت نفت و گاز اروندان از ارائه خدمات به زائرین اربعین توسط موکب و استراحتگاه این شرکت در پایانه مرزی شلمچه خبر داد.

صبح خوزستان – رحمان توکلی با اشاره به برپایی موکب و استراحتگاه این شرکت در پایانه مرزی شلمچه گفت: امسال هم همچون سال های گذشته توفیق خدمت به زائران اربعین حسینی حاصل شد، و با تاکیدات مدیرعامل محترم، بسیجیان جهادی پایگاه مقاومت بسیج شرکت نفت و گاز اروندان در کنار دیگر ادارات دست اندرکار این شرکت، بسیار پرشکوه تر از سال گذشته در صحنه خدمت رسانی حماسه اربعین حاضر شدند.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت نفت و گاز اروندان،ادامه داد: امسال از سوی این شرکت با نیاز سنجی و تجربه سال های گذشته در کنار موکب خدمت رسانی و ارائه انواع پذیرایی و آب، اقدام خوب راه اندازی دو استراحتگاه زوار با امکانات تهویه و فضای استراحت صورت پذیرفت، که هر یک ظرفیت حداکثر 200 نفر را ویژه برادران و خواهران دارند.

رحمان توکلی ضمن تشکر از حوزه بسیج شهید تندگویان وزارت نفت جنوب افزود: از ۲۰ مرداد ماه بیش از 50 نفر از بسیجیان این شرکت در ارائه این خدمات در پایانه مرزی شلمچه همکاری داشتند و تا پایان پیک بازگشت زوار این خدمات رسانی ها ادامه خواهد داشت.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=3014

مطلب پیشنهادی

همکاری پتروشیمی مارون با دانشگاه‌های برتر اروپا

به گزارش صبح خوزستان: شرکت پتروشیمی مارون در راستای استراتژی توانمندسازی سرمایه انسانی خود بعنوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *