سه شنبه , 5 تیر 1403

خروش شکرستان ایران در حمایت از مردم غزه

امروز میدان مولوی اهواز، میعادگاه مردمان شکرستان ایران بود که در حمایت از مظلومیت فلسطین گردهم آمده بودند و این فریادشان به خروش کارون پیوست و به گوش جهانیان رسید: «غزه تنها نیست».

صبح خوزستان – روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، در سومین روز از دومین ماه پاییزی، مسیرهای منتهی به میدان مولوی، مملو از مردمانی بود که با شور و شوق آمده بودند تا بگویند که «نسل قاسم»، همدل و یکصدا، ذرّه‌ای در حمایت از مردم فلسطین درنگ نخواهند کرد.

در این اجتماع بزرگ، خانواده بزرگ نیشکر همگام با سایر اقشار، با گام‌‌هایی استوار و مشت‌‌هایی گره کرده، فریاد مرگ بر صهیونیسم سردادند و بانگ مظلومیت فلسطین را فریاد زدند و اقدام وحشیانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی را محکوم کرد.

خانواده‌های نیشکری، با پلاکاردهای «حمایت از مردم مظلوم فلسطین» در دست، آمده بودند تا بگویند نام حاج قاسم با قدس گره خورده و پس از گذشت چند سال، هنوز داغ او گوشه قلب‌هایشان سنگینی می‌کند اما یقین دارند که خون‌بهای فرمانده قدس، فتح قدس خواهد بود.

در حاشیه این اجتماع بزرگ، دکتر ناصری مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی تجاوزهای وحشیانه رژیم صهیونیستی را محکوم و اعلام کرد که خانواده بزرگ نیشکر آماده هرگونه حمایت و جانفشانی در دفاع از مردم مظلوم غزه هستند.

در راهپیمایی مردم اهواز، قشرهای مختلف مردم از جمله پیر و جوان، کودک و نوجوان، زن و مرد حضور یافتند و حمایت خود را از مظلومیت مردم فلسطین اعلام کنند.

اشغالگران صهیونیست هفته گذشته در ادامه اقدامات وحشیانه خود، بیمارستان المعمدانی در غزه را بمباران کردند و در نتیجه این اقدام جنایتکارانه بیش از ۵۰۰ فلسطینی در این بیمارستان به شهادت رسیدند.

بر اساس این گزارش، از زمان آغاز حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون 2 هزار 360 کودک در این به شهادت رسیده و بیش از پنج هزار کودک دیگر نیز زخمی شدند.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=3673

مطلب پیشنهادی

همکاری پتروشیمی مارون با دانشگاه‌های برتر اروپا

به گزارش صبح خوزستان: شرکت پتروشیمی مارون در راستای استراتژی توانمندسازی سرمایه انسانی خود بعنوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *