سه شنبه , 5 تیر 1403

خوزستان تامین کننده ۵۰ درصد نیاز کشور به «ام دی اف»

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: این استان تأمین کننده ۵۰ درصد نیاز کشور به« ام دی اف» است.

صبح خوزستان – حمیدرضا فلاح ظهر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه خوزستان دارای ظرفیت‌های خوبی در بخش صنایع دریایی است و اقدامات ارزشمندی در این حوزه انجام شده که باید تداوم داشته باشد، اظهار کرد: یک میلیون دلار از صندوق ذخیره ارزی به بخش صنایع دریای اختصاص داده شده تا بیش از پیش شاهد رونق این صنعت باشیم.

وی با اشاره به ظرفیت بسیار خوب خوزستان در بخش صنعت ام دی اف گفت: این استان تأمین کننده ۵۰ درصد نیاز کشور به محصول ام دی اف است که همواره در تلاش هستیم تا این میزان به ۷۵ درصد برسد.

مدیر کل صمت خوزستان افزود: از تولید کنندگان انتظار می‌رود به کسب و کارهای دانش بنیان، پیشرو و خلاق توجه داشته باشند تا برای رقابت در بازار بین المللی، محصول با کیفیت تولید شود.

فلاح با تاکید بر اینکه نوسازی و بازسازی تجهیزات و ماشین آلات صنایع خوزستان در دستور کار است، تصریح کرد: تفسیر نادرست از قوانین ارائه خدمات بسیاری از دستگاه‌های اجرایی به صنایع را تحت تأثیر قرار داده که همین موضوع باعث کاهش تولیدی و تضعیف فعالیت‌های اقتصادی شده است.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=2351

مطلب پیشنهادی

نشست رئیس ستاد اقامه نماز شركت نفت و گاز اروندان با رابطین روابط عمومی و ائمه جماعت/تحول چشم‌گیر در اقامه نماز در شركت نفت و گاز اروندان

صبح خوزستان – به نقل از  روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *