چهارشنبه , 30 خرداد 1403

دومین دوره مسابقات بین المللی مستریونیورس ایران برگزار می‌شود

دومین دوره مسابقات بین المللی مستریونیورس ایران در فوریه ۲۰۲۴(بهمن ۱۴۰۲) به میزبانی شهرستان رامسر در استان مازندران برگزار می شود.

صبح خوزستان  –  بعد از برگزاری موفق اولین دوره مسابقات بین المللی مستریونیورس ایران در سال ۲۰۲۳، با موافقت فدراسیون جهانی و قرار گرفتن نام این رویداد در تقویم IFBB دومین دوره این رویداد بزرگ در بهمن سال ۱۴۰۲ در استان مازندران و شهرستان رامسر برگزار می گردد.

ورزشکاران خوزستانی که در اولین دوره این مسابقات حضور موفقی داشتند، در حالی که کمتر از ۴۵ روز تا برگزاری دومین دوره این مسابقات باقی مانده است ورزشکاران خوزستانی در دو بخش آقایان و بانوان در پرورش اندام، پاورلیفتینگ، مچ‌اندازی و فیتنس در حال آماده سازی خود برای حضوری درخشان در دومین دوره این مسابقات هستند.

رویداد “مستریونیورس ۲۰۲۴ ایران” از تاریخ ۱۲ تا ۱۷ فوریه(۲۳ تا ۲۸ بهمن) در رامسر و در ۱۴ رشته ورزشی و چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ رشته های بادی بیلدینگ، ماسکولار، فیزیک، فیزیک کلاسیک، بادی کلاسیک، فیتنس اسپرت، فیتنس استایل، ماسل استایل، قویترین مردان، مچ اندازی(آقایان و بانوان)، فیتنس چلنج(آقایان و بانوان)، پاورلیفتینگ(آقایان و بانوان)، پرس سینه(آقایان و بانوان) و ددلیفت(آقایان و بانوان) در این رویداد حضور خواهند داشت.

 

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4426

مطلب پیشنهادی

عذاری اهوازی: لزوم حداكثر آمادگی برای تحقق اهداف تولیدی در شركت نفت و گاز اروندان

صبح خوزستان – به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، امروز شنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *