پنجشنبه , 24 خرداد 1403

حضور فعال شرکت «ایمن ترابر نیشکر» در هفتمین نمايشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل؛

دکتر ناصری: ایمن ترابر نیشکر ظرفیت گسترده‌ای در شبکه حمل‌و‌نقل خوزستان ایجاد کرده است

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌و‌نقل، لجستیک و صنایع وابسته با شعار «حمل‌و‌نقل هوشمند، ترانزیت و توسعه اقتصادی» با حضور وزیر راه و شهرسازی در محل مصلای تهران برگزار شد.‌

صبح خوزستان – در این نمایشگاه، شرکت حمل‌و‌نقل «ایمن ترابر نیشکر» از شرکت‌های تابعه توسعه نیشکر، با حضوری فعال، علاوه‌بر ارائه و نمایش بخشی از دستاوردها، توانمندی‌ها و فناوری‌های خود، پاسخگوی بازدیدکنندگان، فعالان و علاقه‌مندان این حوزه بود.

ایمن ترابر نیشکر، شرکتی فعال و پویا در حوزه حمل‌و‌نقل کشوری است که در سال ۱۳۹۹ در راستای سیاست‌های کلی نظام مبنی‌بر واگذاری شرکت‌های تحت تملک دولت به بخش خصوصی از طریق مزایده، به توسعه نیشکر واگذار شد.

این شرکت با داشتن ناوگانی مجهّز، توانسته در حمل‌و‌نقل جاده‌ای کشور ثابت قدم باشد و حالا هم به یُمن نیروی انسانی ماهر و خدمات نوین، می‌خواهد قدمی فراتر از مرزها بگذارد و دایره خدماتش را به اوراسیا و کشورهای همسایه بکشاند.

بازدید دکتر ناصری از غرفه ایمن ترابر نیشکر

در سومین روز برگزاری این نمایشگاه، مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با حضور در غرفه ایمن ترابر نیشکر، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف، به تشریح دستاوردهای این ناوگان حمل‌و‌نقل در صنعت نیشکر پرداخت.

افزایش ظرفیت شبکه حمل‌و‌نقل استان، تکمیل زنجیره حمل‌ محصولات تولیدی نیشکر، کاهش هزینه‌ها در کوتاه مدت، کاهش قیمت تمام‌شده محصولات در بلندمدت و همچنین خدمات‌رسانی به مردم در شرایط اضطرار همچون بحران بی‌آبی، سیل و… از مزیّت‌های به‌کارگیری ناوگان ایمن ترابر در صنعت نیشکر خوزستان است که دکتر عبدعلی ناصری به آن اشاره کرد.

وی ضمن بیان ظرفیت‌های ایجاد شده در صنعت نیشکر با فعالیت این ناوگان حمل‌و‌نقل گفت، در کنار حمل محصولات نیشکری، شرکت ایمن ترابر نیشکر ظرفیتی مناسبی را در خوزستان به‌وجود آورده که در مواقع مورد نیاز، کمک حال شبکه حمل‌و‌نقل استان شده است.

در حال حاضر، بخشی از محصولات شرکت توسعه نیشکر مانند شکر سفید، شکر دارویی، شکر قهوه‌ای و تولیدات شرکت آبان‌بسپار توسط ماشین‌آلات این شرکت به سایر استان‌ها حمل می‌شود.

در سال ۱۴۰۲-۱۴۰۱، ایمن ترابر نیشکر با حمل ۲۲۷ هزار تن شکر خام، رکوردی جدید در حمل‌ این کالای استراتژیک به ثبت رساند که در تاریخ توسعه نیشکر بی‌سابقه است.‌

بر اساس این گزارش، در هفتمین نمایشگاه حمل‌و‌نقل، لجستیک و صنایع وابسته که از ۲۷ تا ۲۹ آذرماه برگزار شد، علاوه‌بر شرکت‌های حوزه حمل‌و‌نقل در تمامی شاخه‌ها از جمله هوایی، دریایی، جاده‌ای و ریلی، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها و دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی نیز حضور داشتند.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4484

مطلب پیشنهادی

جلسه افتتاحیه ممیزی مراقبتی دوم سیستم‌های مدیریت یكپارچه شركت نفت و گاز اروندان برگزار شد

صبح خوزستان  – به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، امروز سه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *