سه شنبه , 5 تیر 1403

دیدار مدیر عامل شركت لوله سازی اهواز با نماینده ولی فقیه استان

مدیر عامل شرکت لوله سازی اهواز با حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی فرد، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز دیدار و گفت‌وگو کرد.

صبح خوزستان – حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی فرد در این دیدار ضمن آرزوی توفیق برای مدیر عامل جدید شرکت لوله سازی اهواز افزود: امیدوارم در کنار کارکنان تلاشگر بتوانید مسیرهای رشد و تعالی را در صنعت کشور با گام‌های استوار بردارید.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان همچنین بر افزایش تولید در راستای اقتصاد مقاومتی، مهار تورم و رشد تولید تاکید کرد.

وی با اشاره به دغدغه‌های جامعه کارگری توضیح داد: رفاه جامعه کارگری از اولویت‎ها باشد.

همچنین مدیر عامل شرکت لوله سازی اهواز نیز با اشاره به برنامه‌های توسعه‌ای و حمایتی شرکت لوله سازی اهواز توضیح داد: تمرکز بر تولید در راستای فرامین مقام معظم رهبری و دستورات وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی جناب آقای دکتر مرتضوی، مدیر محترم صندوق بازنشستگی کشوری، جناب آقای دکتر ترکی و سهامدار عمده شرکت، هلدینگ صبا انرژی برنامه‌های جدی و ساختاری در جهت خدمت رسانی و رفاه پرسنل و افزایش تولید با تاکید بر فعال کردن تمام ظرفیت‌های تولید، حمایت مسئولین استانی و بالاخص نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه اهواز حضرت حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد، در دستور کار هیئت مدیره شرکت است.

وی افزود: تلاش برای اجرای طرح‌های توسعه از اولویت‌های ما به حساب می‌آید و قطعا در این مسیر توجه به رفاه جامعه کارگری نیز در دستور کار است.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=2242

مطلب پیشنهادی

همکاری پتروشیمی مارون با دانشگاه‌های برتر اروپا

به گزارش صبح خوزستان: شرکت پتروشیمی مارون در راستای استراتژی توانمندسازی سرمایه انسانی خود بعنوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *