چهارشنبه , 30 خرداد 1403

ركوردشكنی لوله‌سازی اهواز در تولید و پوشش لوله/ راه‌اندازی كارخانجات پوشش داخل و شماره یك

لوله سازی

مدیر تولید شرکت لوله‌سازی اهواز با اشاره به رکوردشکنی شرکت در تولید و پوشش لوله، از راه‌اندازی کارخانجات پوشش داخل و شماره یک شرکت تا پایان امسال خبر داد.

صبح خوزستان – مدیر تولید شرکت لوله‌سازی اهواز با اشاره به رکوردشکنی شرکت در تولید و پوشش لوله، از راه‌اندازی کارخانجات پوشش داخل و شماره یک شرکت تا پایان امسال خبر داد.

کوروش غفاری در گفت و گو با روابط عمومی  شرکت لوله‌سازی اهواز با اشاره به بخش‌های تولید لوله و پوشش لوله در شرکت اظهار داشت: از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا پایان آذر در بخش تولید لوله ۵۷ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشتیم و در بخش پوشش لوله هم رشد ۸۵ درصدی رشد نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۲ مواجه بود.

وی ادامه داد: شرکت لوله‌سازی اهواز از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۱۰ هزار تن لوله تولید لوله و ۷۵۰ هزار متر مربع پوشش لوله داشته است.

غفاری گفت: در کارخانه اسپیرال در حال تولید پروژه معروف به پروژه واسکو یا آب صفه هستیم که بعد از ۵ سال کارخانه به واسطه این پروژه به قطر ۶۴ اینچ و طول ۱۲۰ کیلومتر احیا شد.

غفاری گفت: این پروژه شامل پوشش بیرون و داخل هم است که به واسطه آن کارخانجات پوشش بیرون و داخل شرکت تا این سایز ارتقا خواهند یافت.

وی ادامه داد: به واسطه این پروژه تا دو ماه آینده کارخانه پوشش داخل شرکت هم احیا می‌شود. برای احیای کارخانه شماره یک نیز برنامه‌ریزی شده که تا قبل از پایان‌ سال کارخانه هم در مدار تولید قرار گیرد.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4396

مطلب پیشنهادی

عذاری اهوازی: لزوم حداكثر آمادگی برای تحقق اهداف تولیدی در شركت نفت و گاز اروندان

صبح خوزستان – به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، امروز شنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *