چهارشنبه , 30 خرداد 1403

رونمایی از سامانه آنلاین معرفی تاسیسات گردشگری خوزستان

از اولین سامانه آنلاین معرفی تاسیسات گردشگری خوزستان رونمایی شد.

به گزارش صبح خوزستان: محمد حسین ارسطوزاده، مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان اعلام کرد: استان خوزستان اولین استانی است که سامانه آنلاین گردشگری جامع خود را راه‌اندازی کرده است.

وی افزود: این سامانه به وسیله یک بارکد، امکان دسترسی آسان و سریع مردم به اطلاعات مربوط به تاسیسات گردشگری، از جمله هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، بوم‌گردی‌ها، رستوران‌های سنتی، مجتمع‌های خدمات رفاهی، مجتمع‌های بین راهی، مراکز تفریح و جاذبه‌های گردشگری استان را فراهم می‌کند. این سامانه به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی قابل دسترسی است.

ارسطوزاده افزود: بارکد این سامانه در کاتالوگ‌ها و کارت‌های ویزیت هتل‌ها و تجهیزات گردشگری قرار داده شده است و مسافران می‌توانند با استفاده از آن به راحتی به تمامی خدمات، امکانات و جاذبه‌های گردشگری استان خوزستان دسترسی یابند.

وی توضیح داد: این سامانه حاوی اطلاعات کاملی از جمله تعداد اتاق‌ها و عکس‌های هتل‌ها است و به صورت آلبومی جاذبه‌های گردشگری را به همراه توضیحات آنها نمایش می‌دهد. به عنوان مثال، اگر کاربران می‌خواهند جاذبه‌ی گردشگری خاصی را مشاهده کنند، می‌توانند به راحتی اطلاعات مربوطه را در این سامانه بیابند.

ارسطوزاده اظهار داشت: در مراسم رونمایی از این برنامه، مدیر کل معاون گردشگری خارجی وزارت میراث فرهنگی، صنایع و گردشگری حضور داشته‌اند و امیدوار است که این سامانه به طور کامل به مردم خدمات را ارائه دهد و آنها بتوانند به راحتی به اطلاعات مختلف گردشگری استان دسترسی یابند.

در این مراسم، مسلم شجاعی، مدیرکل بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی کشور، نیز حضور داشت و درباره ضرورت ایجاد این نوع سامانه‌ها و خلاقیت‌های جدید در حوزه گردشگری گفت: استان خوزستان دارای پتانسیل و ظرفیت بسیاری در حوزه گردشگری است و با تلاش‌های صورت گرفته، امیدوار است که به جایگاهی که به آن لایق است، دست یابد.

وی افزود: سامانه آنلاین معرفی تاسیسات گردشگری خوزستان به عنوان یک ابتکار نوآورانه در حوزه گردشگری، نشان دهنده اینکه استان خوزستان به منظور جذب گردشگران و توسعه صنعت گردشگری، از فناوری‌های روز استفاده می‌کند. این سامانه امکان دسترسی آسان و سریع به اطلاعات مربوط به تاسیسات گردشگری را فراهم می‌کند و در جهت تسهیل و ارتقای تجربه گردشگران و مسافران کمک شایانی می‌کند.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=5126

مطلب پیشنهادی

افتخار آفرینی بی سابقه کشتی خوزستان در سطح بین‌المللی

صبح خوزستان  – به دنبال افتخار آفرینی های ۳سال گذشته هئیت کشتی استان خوزستان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *