شنبه , 2 تیر 1403

رویکرد نوین صندوق بازنشستگی کشوری در لوله سازی اهواز

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با انتصاب مدیرعامل متخصصی که پله پله در شرکت لوله سازی پیشرفت کرد رویکرد نوینی در این شرکت ایجاد کرد.

صبح خوزستان – با روی کار آمدن مهدی مسکنی به عنوان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تلاش برای جوان‌گرایی همراه با تخصص در شرکت‌های صنعتی زیر مجموعه این صندوق آغاز شد به گونه‌ای که به سرعت شرایط این شرکت‌ها بهتر از گذشته شد.

شرکت لوله‌سازی اهواز یکی از شرکت‌های صندوق بازنشستگی کشور است که سال‌ها به دلایل مختلف به یک شرکت زیان‌ده تبدیل شده بود اما با روی کار آمد مسکنی و ایجاد تحول خطوط تولید این شرکت یکی پس از دیگری فعال و با قرارداد‌هایی که منعقد کرد به از حال زیان خارج و سود آمور می‌شود.

نگاه ویژه مسکنی به این شرکت از ان جهت است که با انتخاب محمدرضا دانیاری مدیرعامل متخصص و بومی که از پایین‌ترین رده‌های شغلی این شرکت آغاز به کار کرد و اکنون به لطف نگاه تحول محور مسکنی در بالاترین رده شرکت لوله‌سازی قرار گرفته است تغییرات و رویکرد نوینی در این شرکت کلید خورده است.

این اطمینان وجود دارد که با تلاش فنی و تخصصی دانیاری و نگاه ویژه مسکنی شرکت لوله سازی اهواز موفقیت‌های بزرگی را در تاریخ صنعت ایران رقم خواهد شد.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4888

مطلب پیشنهادی

سعید آتشبار به عنوان رئیس ستاد حامیان دکتر جلیلی در شرکت‌های نفتی مستقر در جنوب غرب کشور منصوب شد

صبح خوزستان – طی حکمی از سوی فریدون عباسی دوانی مسئول کمیته انرژی ستاد انتخاباتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *