چهارشنبه , 30 خرداد 1403

سرپرست اداره خدمات و پشتیبانی مناطق عملیاتی خبر داد؛

ساماندهی حقوق و دستمزد رانندگان خودروهای استیجاری در شركت نفت و گاز اروندان

سرپرست خدمات پشتیبانی مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان از ساماندهی حقوق و دستمزد رانندگان خودروهای استیجاری این شرکت مطابق قوانین خبر داد.

ناصر فراهانی بیان کرد: ساماندهی تهیه و تدوین شرح کار پیمان های ترابری سبک و نیمه سنگین (ایاب و ذهاب)، برقراری بیمه تکمیلی ویژه این رانندگان با پیگیری های صورت گرفته انجام پذیرفت که در این پیمانها سعی شد دستمزد مصوب قانونی و پرداخت پاداش و بیمه تکمیلی با هدف رضایتمندی همکاران راننده انجام پذیرد و همچنین جهت افزایش ضریب ایمنی امور نقلیه بازرسی فنی کلیه خودروهای ترابری سبک پیرو توافق‌نامه بین شرکت نفت و گاز اروندان و شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از جمله اقدامات انجام شده در واحد ترابری است.

وی در ادامه از ایجاد تاکسیرانی 24 ساخته در آینده نزدیک خبر داد.

صدور کارت استفاده از خدمات رستوران ها برای اولین بار در سطح شرکت ملی نفت ایران

سرپرست خدمات پشتیبانی مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان با تأکید بر توجه داشتن به ایجاد انگیزه و بالا بردن سطح رضایت مندی پرسنل این شرکت تصریح کرد: با استفاده از دستورالعمل‌های موجود و در راستای ایجاد رفاهیات بیشتر برای مجموعه کارکنان و خانواده محترم آنها با حمایت و تأکید مدیرعامل محترم شرکت نفت و گاز اروندان، برای اولین بار در سطح شرکت ملی نفت ایران نسبت به صدور کارت استفاده از خدمات رستوران ها اقدام کردیم.

فراهانی افزود: تهیه کارت استفاده از خدمات رستوران ها برای کارکنان ساکن در شهرستان های هویزه، سوسنگرد،اهواز و دیگر شهرهای کشور به منظور بهره مندی همکاران و خانواده تحت تکفلشان جهت بهره مندی از امکانات رستوران های طرف قرارداد شرکت عملیات غیرصنعتی خدمات 107 رستوران معتبر در شهرهای مختلف استان خوزستان و همچنین سایر استان ها از جمله اقدامات برجسته انجام شده این شرکت در حوزه امور رفاهی پرسنل بود که با استقبال همکاران نیز روبرو شد.

اجرای طرح طبقه بندی مشاغل برای کارمندان شاغل در قرارداد تهیه غذا

وی یادآور شد: با پیگیری‌ها و مکاتبات صورت گرفته برای ترمیم حقوق کارکنان پرتلاش پیمانکار شاغل در قرارداد تهیه، طبخ و سرو غذا و اتاقداری، طرح طبقه‌بندی مشاغل اجرایی شد؛ این مهم تا قبل از این به دلیل عدم پیگیری‌های لازم انجام نپذیرفته بود.

سرپرست خدمات پشتیبانی مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به اینکه در راستای بهبود و بالابردن کیفیت غذا و رضایتمندی بیشتر همکاران برای رستوران‌های مناطق عملیاتی سرآشپز درنظر گرفته شده تصریح کرد: بازنگری و اصلاح شرح کار پیمان‌های خدمات عمومی و منشی‌گری، نگهداری فضای سبز و تهیه، طبخ و سرو غذا نیز از دیگر اقدامات انجام شده است و بر همین اساس است که شاهد کیفیت خوب سرو غذا در کلیه مناطق عملیاتی هستیم.

فراهانی در پایان با اشاره به انجام لحاظ کردن جدول جرائم Hse پیمانکاران با هدف افزایش ضریب ایمنی در پیمانهای خدماتی عنوان کرد: لحاظ این جداول باعث دقت بیشتر پیمانکاران به مسائل ایمنی خواهد شد و رعایت نکات ایمنی را رکن اصلی این امور برای انجام کلیه خدمات رسانی ها به همکاران دانست.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4377

مطلب پیشنهادی

عذاری اهوازی: لزوم حداكثر آمادگی برای تحقق اهداف تولیدی در شركت نفت و گاز اروندان

صبح خوزستان – به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، امروز شنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *