پنجشنبه , 24 خرداد 1403

سرلشکر باقری: نیروی‌زمینی برای نبردهای محتمل آینده آماده است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه در طی سالیان اخیر، تحولات چشمگیری را در نیروی زمینی ارتش شاهد بوده‌ایم، گفت: این نیرو توانسته است با حداقل هزینه، صرفه‌جویی و استفاده بهینه از منابع خود، در مسیر تحول و روزآمدسازی قرار بگیرد.

صبح خوزستان – سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری در حاشیه برگزاری همایش سراسری فرماندهان یگان‌های عمده نیروی زمینی ارتش ضمن تبریک بمناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم گفت: نیروی زمینی ارتش، سرنوشت نبردهای امروزی را رقم می‌زند و تاثیرگذاری قابل توجهی در حفظ تمامیت ارضی کشور دارد.

وی با اشاره به اینکه در طی سالیان اخیر، تحولات چشمگیری را در نیروی زمینی ارتش شاهد بوده‌ایم، افزود: این نیرو توانسته است با حداقل هزینه، صرفه‌جویی و استفاده بهینه از منابع خود، در مسیر تحول و روزآمدسازی قرار بگیرد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای دفاعی و نظامی نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: این نمایشگاه، نشان دهنده تفاوت‌های اساسی نیروی زمینی حال حاضر با نیروی زمینی گذشته است که خود را برای نبردهای محتمل آینده آماده کرده است. البته اوج بازدارندگی در کشور، موجب شده تا دشمنان نتوانند تهدیدات نظامی را علیه کشور انجام دهند.

سردار سرلشکر باقری در پایان خاطر نشان کرد: نیروی زمینی ارتش، در ابعاد مختلف فناوری‌های روزآمد از جمله حوزه‌های پهپادی، تجهیزات هوشمند و سلاح‌های کاربردی با وجود نیروی انسانی مومن، متعهد و انقلابی، آموزش دیده و پای کار، اعتمادسازی مناسبی را برای ملت ایران فراهم می‌کند.

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=2204

مطلب پیشنهادی

گفت‌وگو با محمد سعید معلی آرتیست نام آشنای این روزها

خودتان را معرفی کنید؟ من محمد سعید معلی هستم متولد اهواز با ۳۲ سال سن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *