سه شنبه , 5 تیر 1403

شجاعت مارتینز و حضور جوانان آکادمی فولاد در ترکیب اصلی

تزریق جوانان آکادمی فولاد خوزستان توسط مارتینز به تیم اصلی در بازی حساس با استقلال تهران، تفکر جسورانه این مربی اسپانیایی را برای ادامه راه نشان می‌دهد

صبح خوزستان –  ارتباط نزدیک و تنگاتنگ سجاد مهدی پور مدیر آکادمی فولاد خوزستان با سرمربی فولاد مارتینز و تزریق جوانان جویای نام همچون محمد عسکری، ابوالفضل موردی، علی کلاه کج، بهنام تیموریان، هومن الیاسی و بازیکنان دیگر به تیم اصلی در بازی حساس و سنگین فولاد با استقلال تهران، تفکر جسورانه این مربی اسپانیایی را برای ادامه راه نمایان ساخت.

اعتماد و استفاده از باریکنان آکادمی از استراتژی و اهداف اصلی مدیریت باشگاه فولاد خوزستان است، که در چند سال اخیر حلقه‌ی مفقوده این باشگاه بود.

نگاه ویژه مارتینز و حضور مستمر وی در مسابقات تیم‌های پایه به منظور پایش و کشف استعدادهای برتر، چشم انداز روشنی برای جوانان جویای نام آکادمی فولاد ایجاد کرده و باعث افزایش شور و نشاط در بین آن‌ها شده است.

امید است؛ با داریت و برنامه ریزی هوشمندانه مدیریت باشگاه و آکادمی و استفاده از دانش و تجربه ارزشمند مربی اسپانیایی فولاد ایگناسیو مارتینز شاهد کشف و پرورش استعدادهای برتر خوزستان و کسب نتایج بهتری در آینده‌ی نزدیک باشیم.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4275

مطلب پیشنهادی

نشست رئیس ستاد اقامه نماز شركت نفت و گاز اروندان با رابطین روابط عمومی و ائمه جماعت/تحول چشم‌گیر در اقامه نماز در شركت نفت و گاز اروندان

صبح خوزستان – به نقل از  روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *