دوشنبه , 25 تیر 1403

با حضور معاون وزیر نفت؛

شركت نفت و گاز اروندان با دانشگاه صنعت نفت آبادان تفاهم‌ نامه امضا كرد

شرکت نفت و گاز اروندان با حضور خجسته‌مهر معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران تفاهم‌نامه‌ای با دانشگاه صنعت نفت آبادان امضا کرد.

صبح خوزستان – روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، امروز جلسه‌ای با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و مدیران عامل شرکت های نفت و گاز اروندان، ملی مناطق نفتخیز جنوب، ملی حفاری ایران و برخی دیگر از مدیران ارشد حوزه نفت با رئیس دانشگاه صنعت نفت و اعضای هیات علمی این دانشگاه در خصوص ارتباط صنعت و دانشگاه و استفاده از ظرفیت‌های متقابل برگزار شد.

در حاشیه این جلسه تفاهم‌نامه‌ای بین شرکت نفت و گاز اروندان و دانشگاه صنعت نفت به امضا رسید.

عبدالله عذاری اهواز مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در خصوص موضوعات این تفاهم نامه اظهار کرد: اختصاص یکی از میادین تحت نظر این شرکت به منظور آموزش دانشجویان و کلاس آموزشی یکی از بندهای این تفاهم‌نامه است.

وی حمایت از پروژه‌های تکمیلی دانشگاه را یکی دیگر از موضوعات این تفاهم‌نامه عنوان کرد و گفت: تخصیص جایزه برای محققین دانشگاه به منظور تحکیم ارتباط صنعت و دانشگاه و فراهم کردن شرایط برای دوره‌های آموزشی برای آموزش کارکنان صنعت نفت و بالعکس از دیگر بندهای این تفاهم‌نامه است.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان اضافه کرد: همچنین طرح کارورزی ۶ ماهه برای دانشجویان ممتاز به منظور کسب تجربه از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه است.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4170

مطلب پیشنهادی

تشکر مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر از مردم غیور ایران در حماسه جمهور

صبح خوزستان – دکتر سعید صادقی در پیامی از مردم غیور و آگاه ایران برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *