چهارشنبه , 30 خرداد 1403

شركت نفت و گاز اروندان در سومین روز از نمایشگاه صنعت نفت خوزستان ۷ قرارداد و تفاهم نامه همكاری با شركت های داخلی و دانشگاه ها امضا كرد

صبح خوزستان  – به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، امروز ( سه شنبه ۲۶ دی ماه 1402) و در سومین روز از چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان شرکت نفت و گاز اروندان در سومین روز از نمایشگاه صنعت نفت خوزستان ۷ قرارداد و تفاهم نامه همکاری با شرکت های داخلی و دانشگاه ها به امضا رساند.

بر این اساس با حضور عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان پنج قرارداد و دو تفاهم نامه همکاری منعقد شد.

قرارداد خدمات لوله مغزی سیار، پمپ تراک، اسید کاری و سیمانکاری میان شرکت نفت و گاز اروندان و شرکت صنایع نفت امین سازه سورنا یکی از این قراردادهای منعقد شده بود.

قرارداد خرید ۲۳۶ هزار لیتر ماده شیمیایی باکتری کش تایپ ۱ و ۲، قرارداد خرید ۸۰هزار لیتر ماده شیمیایی ضد خوردگی نفت جهت نفت دریافتی از میدان سپهر و خرید ۵۳۰ هزار لیتر تعلیق شکن منطقه آزادگان شمالی ۳ قرارداد دیگری بودند که میان شرکت نفت و گاز اروندان و شرکت شیمیایی انرژی سمنان مسعود حقیقت به امضا رسید.

قرارداد مشخصه سازی تئوری و تجربی میانرویه نفت-آب مطالعه پارامتری مدلسازی، اندازه گیری آزمایشگاهی و تهیه بانک داده برای مخازن منتخب میان دانشگاه خلیج فارس بوشهر و شرکت نفت و گاز اروندان نیز یکی دیگر از قراردادهای منعقد شده بود.

امضای قرارداد ارتقا بازدهی عملیات اسیدکاری چاه با هدف افزایش عمق نفوذ اسید و کاهش تاثیرات جانبی به کمک افزایه های شیمیایی مناسب در چاه های شرکت نفت و گاز اروندان میان شرکت دانش بنیان فناوری ازدیاد برداشت فارس(فتکو) و شرکت نفت و گاز اروندان یکی دیگر از قرارداد های امروز بود.

قرارداد بهینه سازی دمولسیفایر در فرآیند بهره برداری نفت خام و مطالعات موردی بر روی یکی از کارخانه های غرب کارون، که میان دانشگاه شهید چمران اهواز و شرکت نفت و گاز اروندان انجام شد که از جمله قراردادهای حائز اهمیت برای طرفین می باشد.

همچنین قرارداد خرید لباس آتش نشانی میان شرکت بردیای جنوب و شرکت نفت و کاز اروندان نیز آخرین قراردادی بود که در حاشیه سومین روز از نمایشگاه صنعت نفت خوزستان انجام شد.

امروز همچنین تفاهم نامه همکاری میان شرکت بهره برداری، تولید و انتقال آب غدیر خوزستان و شرکت نفت و گاز اروندان در خصوص همکاری های متقابل تامین آب مورد نیاز و بهره برداری از تجهیزات صنایع نفت منعقد شد.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4596

مطلب پیشنهادی

عذاری اهوازی: لزوم حداكثر آمادگی برای تحقق اهداف تولیدی در شركت نفت و گاز اروندان

صبح خوزستان – به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، امروز شنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *