سه شنبه , 5 تیر 1403

معاون وزیر بهداشت:

شرکت خمیرمایه و الکل رازی همه شاخص‌های غذا و دارو را رعایت می‌کند/زنجیره کاملی از صنایع جانبی برگرفته از پسماند نیشکر محقق شده است

معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و داروی کشور از رعایت همه شاخص‌های غذا و دارو و استانداردهای لازم در شرکت خمیرمایه و الکل رازی خبر داد.

صبح خوزستان – دکتر سید حیدر محمدی در حاشیه بازدید از شرکت خمیرمایه و الکل رازی به همراه جمعی از مدیران کل این سازمان در گفت‌وگو با روابط‌عمومی شرکت خمیرمایه و الکل رازی تأکید کرد: وظایف سازمان غذا و دارو همچون نظارت بر کنترل کیفیت و اجرای شاخص‌های مدنظر در نهایت منجر به افزایش کیفیت و سلامت محصولات می‌شود که الحمدلله همه شاخص‌ها در این مجموعه رعایت می‌شود و دارای همه استانداردهای لازم است.

وی با بیان این که خوشبختانه شرکت خمیرمایه و الکل رازی یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های تولیدکننده خمیرمایه و اتانول در کشور است، گفت: درحالی‌که ما در دوره‌ای واردکننده این محصولات بودیم، در حال حاضر این مجموعه نه‌تنها نیاز کشور را تأمین می‌کند، بلکه مازاد تولید خود را به خارج از کشور صادر و نیاز منطقه را نیز برطرف می‌کند.

دکتر محمدی در ادامه اظهار کرد: با همت و تلاش نیروهای این مجموعه میزان صادرات خوبی ثبت شده است و الحمدلله زنجیره کاملی از صنایع جانبی برگرفته از پسماند نیشکر محقق شده است و قطعاً این روند ارزش‌افزوده مناسبی برای کشور به‌حساب می‌آید.

دکتر مسعود مهدوی‌نیا معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز و مهندس شهرام فرحمند مدیرعامل شرکت خمیرمایه و الکل رازی، دکتر سید حیدر محمدی را در این بازدید همراهی می‌کردند.

توسعه کیفی صنایع استان خوزستان از اهداف این بازدید عنوان شده است.

این بازدید در حاشیه اجلاس معاونان غذا و داروی کشور در اهواز برگزار شد.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4701

مطلب پیشنهادی

اراده ملی برای راه‌اندازی مترو اهواز وجود دارد

صبح خوزستان – محمد خانچی معاون فنی و عمرانی استانداری خوزستان با بیان این مطلب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *