سه شنبه , 5 تیر 1403

علی محمدی؛ مدیرعاملی که بذر امید کاشت

به قلم: مجتبی داراب پور

امید مهم‌ترین ابزار پیشرفت است و دشمن روی این متمرکز شده، این جمله ی تأکیدی رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) بر نقشِ عنصر «امید» در پیشرفت ملی کشور بوده است.

«امید» پیش نیاز پیشرفت است، پیش نیاز توسعه است، پیش نیاز رشد و شکوفایی است؛ اگر امید نباشد و یا اگر امید را از انسان بگیرند، دیگر انگیزه‌ای برای ادامه دادن، برای تلاش کردن و برای رشد کردن ندارد.

«امید» همچون خون در روان آدمی است، که اگر نباشد گامی از پیش نمی رود و اگر باشد جهانی را دگرگون می کند، مصداق این جمله را می توان در «شرکت فولاد اکسین خوزستان» مشاهده کرد، مجموعه ای خاص با کارکنان کم نظیرش که گویا فقط به «امید» نیاز داشتند تا اینگونه شرکت را از فرش به عرش برسانند و افتخارات ملی و بین المللی یکی پس از دیگری درو کنند؛ رشد ۱٠٠ درصدی سودآوری را ثبت کنند و صادرکننده برتر ملی شوند.

گویا اکسینی ها در انتظار «علی محمدی» بودند تا استعداد و قدرتشان را به رخ بکشند و با همت بلندشان در تولید، سوددهی، درآمد، ارزآوری برای ایران اسلامی و… رکوردشکنی کنند و با جان و دل برای خدمت به میهن عزیزمان بجنگند.

علی محمدی تنها «امید» آورد و بذر امید در دل مجموعه فولاد اکسین خوزستان کاشت و امروز مزد ایجاد روحیه امیدواری و خودباوری در کارکنان را، با کسب افتخارات و فتح قله های تولید و سودآوری گرفت.

بعد از نومیدی بسی امیدهاست

از پس ظلمت، دو صد خورشیدهاست

 

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4311

مطلب پیشنهادی

اراده ملی برای راه‌اندازی مترو اهواز وجود دارد

صبح خوزستان – محمد خانچی معاون فنی و عمرانی استانداری خوزستان با بیان این مطلب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *