سه شنبه , 5 تیر 1403

فرماندار اهواز منصوب شد

انتصاب

سید احمد موالی زاده به پیشنهاد علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان و با حکم وزیر کشور به سمت فرماندار اهواز منصوب شد.

صبح حوزستان – سیداحمد موالی زاده به پیشنهاد علی‌اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان و با حکم احمد وحیدی وزیرکشور به مدت چهار سال به سمت فرماندار شهرستان اهواز منصوب شد.

موالی‌زاده شهریور ماه 1401 طی حکمی از سوی استاندار خوزستان به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان اهواز منصوب شده بود.

معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خوزستان، معاون مدیرکل امور اقتصادی استانداری، رئیس گروه امور بازرگانی، صنایع و معادن، مدرس اقتصاد دانشگاه‌های اهواز، عضویت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، عضویت در کارگروه تنظیم بازار از جمله سوابق اجرایی و مدیریتی سید احمد موالی زاده است.

متن حکم وزیر کشور به شرح زیر است: به پیشنهاد استاندار محترم خوزستان و نظر به شایستگی ، تجارب علمی و عملی جنابعالی ، به موجب این حکم شما را به مدت چهار سال به سمت فرماندار شهرستان اهواز منصوب می نمایم.

امید است با اتکال به خداوند متعال، رعایت تقوای الهی و مازین شرعی، در چارچوب قوانین، مقررات و تدابیر ابلاغی، ضمن تعاملات لازم با مسئولین سایر سازمان ها و نهادها، با اندیشه و مدیریت انقلابی – جهادی در اجرای سیاست های دولت مردمی و برنامه های وزارت کشور در خدمت به مردم، پیشرفت و تعالی مادی و معنوی حوزه محل خدمت و انجام وظایف محوله، با سرلوحه قراردادن محورهای زیر در ظل توجوهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای( مدظله العالی) موفق و سربلند باشید.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=3919

مطلب پیشنهادی

ضرورت حضور پرشور و آگاهانه در انتخابات/رشد اقتصادی و جهش تولید با دولت خدمت و پیشرفت

به قلم: محمود صادقی حسنوند/رئیس ستاد مردمی ایران من در استان خوزستان تلاش برای حضور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *