چهارشنبه , 30 خرداد 1403

قصور سازمان آبفای اهواز در حادثه سقوط دختر بچه سه ساله در چاه فاضلاب/ متهم بازداشت شد

دادستان عمومی و انقلاب اهواز در پی حادثه سقوط دختر بچه اهوازی در چاه فاضلاب، گفت: علت این حادثه قصور سازمان آبفا بوده است از این رو متهم پس از تفهیم اتهام وصدور قرار تامین قانونی بازداشت و روانه زندان شده است.

به گزارش صبح خوزستان، جعفری چگنی در مورد مرگ کودک اهوازی در پی سقوط در چاه فاضلاب گفت: بامداد جمعه یکم اردیبهشت ماه کودک سه ساله اهوازی که به همراه خانواده از خودرو پیاده می شود در پی قصور سازمان آب و فاضلاب به چاه فاضلاب سقوط می کند.

دادستان عمومی وانقلاب اهواز گفت: بلا فاصله پس از اطلاع دادستانی مرکز استان به این موضوع ورود پیدا کرد و با رسیدگی فوق العاده و اخذ نظر از کارشناسان و مشخص شدن مقصر حادثه و ارجاع پرونده به بازپرس ویژه تصمیمات لازم اتخاذ شد.

به نقل از میزان، وی با بیان اینکه درطی این ماه این دومین مورد سقوط کودکان در کانال‌های فاضلاب این منطقه است، تصریح کرد: طبق نظرکارشناسان علت این حادثه، قصور سازمان آبفا بوده است از این رو متهم پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تامین قانونی، بازداشت و روانه زندان شده است.

چگنی افزود: دادستانی استان با توجه به حوادث تلخ پیش آمده طی یکماه گذشته و حوادث سال‌های قبل بصورت جدی پیگیری‌های قضایی را انجام خواهد داد و با هرگونه ترک فعل از جانب متولیان و مسئولان مربوطه برخورد قانونی خواهد کرد.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=1156

مطلب پیشنهادی

کارگاه انتقال تجربه صنایع‌دستی و رسانه برگزار شد/رسانه‌ها نقش موثری در معرفی صنایع دستی دارند

صبح خوزستان – روز شنبه ۲۶ خردادماه کارگاه انتقال تجربه صنایع دستی و رسانه با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *