شنبه , 2 تیر 1403

كسب دیپلم افتخار جشنواره بین المللی دانشمندان جوان در روسیه توسط رییس پژوهش و توسعه شركت نفت و گاز اروندان

افتخار

نوزدهمین جشنواره و مسابقه بین المللی دانشجویان و دانشمندان جوان (۲ تا ۶ خرداد ۱۴۰۲) با موضوع "مشکلات واقعی استفاده از منابع طبیعی" در دانشگاه معدن(کاترین دوم) سن پترزبورگ تحت نظارت یونسکو برگزار شد، و بیش از هزار نماینده از روسیه، ایران، چین، قزاقستان، ویتنام، هند و همچنین کشورهای آفریقایی و آمریکای لاتین در آن شرکت کردند.

صبح خوزستان – در این رویداد علمی، مقاله دکتر عیسی نویری، رییس پژوهش و توسعه شرکت نفت و گاز اروندان که پیشتر در قالب سخنرانی پذیرفته شده بود، پس از ارائه، موفق به کسب دیپلم افتخار این جشنواره بین المللی نیز گردید.

این مقاله با عنوان کاهش هزینه های حفاری با بهینه سازی رانش مته (Drilling reduction by bit run optimization)، در بخش توسعه میادین نفت و گاز جشنواره، به پارامترهای مطلوبی اشاره می کند که ما را به کاهش هزینه حفاری، که از پرهزينه ترين بخشهاى بالادستى در پروژه هاى مختلف نفت و گاز می باشد رهنمون می کند.

در این رویداد علمی که دستیار رئیس جمهور، وزیر علوم و آموزش عالی روسیه و دبیر اجرایی کمیسیون اتحادیه اروپا پیام های تبریک خود را به شرکت کنندگان و برگزارکنندگان ارسال کرده بودند، محققان جوان و شرکت کنندگان دستاوردهای پژوهشی خود را با موضوعاتی شامل؛ توسعه میادین نفت و گاز، حمل و نقل هیدروکربن ها، فناوری های مدرن برای فرآورش آنها، تغییرات آب و هوا، حفاظت از محیط زیست و اصول توسعه پایدار تولید از معادن ارائه کردند.

شایان ذکر است، دکتر عیسی نویری از محققین جوان این حوزه که با ثبت اختراعات و ارائه مقالات مختلف پیش از این دستاوردهای پژوهشی مختلفی مانند نفر برگزیده اولین جشنواره پژوهشگران ایران، پژوهشگر برگزیده جهاد دانشگاهی کشور، مقاله برگزیده کنگره مهندسی شیمی ایران و چندین مقام داخلی و خارجی را کسب نموده اند.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=2108

مطلب پیشنهادی

همکاری پتروشیمی مارون با دانشگاه‌های برتر اروپا

به گزارش صبح خوزستان: شرکت پتروشیمی مارون در راستای استراتژی توانمندسازی سرمایه انسانی خود بعنوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *