چهارشنبه , 30 خرداد 1403

اسفندیاری‌نژاد تاکید کرد؛

لزوم بررسی و شناسایی دلایل عمده آتش سوزی‌ها در اهواز

اسفندیاری‌نژاد عضو شورای شهر اهواز با حضور در محل آتش‌سوزی در منطقه نیوساید ضمن اشاره به لزوم بررسی و شناسایی دلایل عمده آتش‌سوزی در اهواز بر آموزش شهروندان و رفع کانون‌های پر خطر با همکاری دستگاه‌هایی نظیر آتش‌نشانی، شرکت گاز و توزیع برق اهواز تاکید کرد.

صبح خوزستان – یونس سفندیاری عضو شورای اسلامی شهر اهواز با حضور در محل آتش سوزی در منطقه نیوساید که منجر به آتش سوزی چندین‌ واحد مسکونی شد در حین حادثه و از نزدیک‌ در جریان موضوع قرار گرفتند و از زحمات پرسنل تلاشگر آتش نشانی تشکر کردند.

وی با ابراز تاسف از وقوع و تکرار این موارد در اهواز، خواستار تحقیق و بررسی دقیق در خصوص عوامل آتش سوزی‌ها در اهواز و شناسایی عمده‌ترین عوامل آن و اقدام هماهنگ سازمان آتش نشانی با سازمان‌های فنی و خدمات‌رسان مانند سازمان نظام مهندسی ساختمان، شرکت‌های گاز و توزیع برق اهواز شد تا با آموزش شهروندان و رفع کانون‌های خطر، از تکرار موارد قابل پیشگیری جلوگیری شود و به شهروندان آسیب روحی، مالی و احیاناً جانی وارد نشود.

به گفته مسئولین سازمان آتش نشانی اهواز، در عصر روز پنج شنبه، ۱۳ مورد حادثه آتش سوزی بر اثر اتصال برق، شدت گرما و بی احتیاطی در اهواز رخ داده است که در این حوادث سه نفر نیز مصدوم شدند و گسترده‌ترین حادثه آتش سوزی امروز در منطقه “نیوساید” رخ داده که ۲۰ خانه به دلیل اتصال برق دچار آتش سوزی شدند.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=1917

مطلب پیشنهادی

افتخار آفرینی بی سابقه کشتی خوزستان در سطح بین‌المللی

صبح خوزستان  – به دنبال افتخار آفرینی های ۳سال گذشته هئیت کشتی استان خوزستان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *