دوشنبه , 25 تیر 1403

رییس اداره شیلات شهرستان:

متخلفان صیادی دزفول ملزم به بازسازی ذخایر آبزیان شدند

صیادان متخلف

رییس اداره شیلات دزفول گفت: در یک اقدام ارزشمند محیط زیستی توسط محاکم قضایی دزفول متخلفان صیادی شهرستان ملزم به تامین هزینه‌های رهاسازی بچه ماهی در منابع آبی شهرستان و کمک به بازسازی ذخایر ماهیان بومی شدند.

صبح خوزستان – بهروز قوامی فر از رهاسازی ۲۵۰ هزار قطعه بچه ماهی بومی در رودخانه دز و نهر سنتی شهر صفی آباد خبرداد و اظهار کرد: این عملیات با حضور نماینده فرمانداری دزفول، شهرداری و شورای شهر شهرستان دزفول و صفی آباد و مردم منطقه صورت گرفت و رهاسازی بچه ماهی در منابع آبی اقدامی موثر در جهت حفاظت و بازسازی ذخایر آبزیان به شمار می‌رود.

وی افزود: در یک اقدام ارزشمند محیط زیستی توسط  محاکم قضایی دزفول متخلفین صیادی شهرستان ملزم به تامین هزینه‌های رهاسازی بچه ماهی در منابع آبی شهرستان و کمک به بازسازی ذخایر ماهیان بومی شدند.

قوامی فر عنوان کرد: شهرستان دزفول به لحاظ جاذبه‌های گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار است و در فصول مختلف سال صید توسط صیادان منطقه به وسیله تور و رشته قلاب در رودخانه دز و دریاچه پشت سد انجام می‌شود که علاوه بر جنبه اقتصادی موجب رونق ماهیگیری تفریحی و افزایش تولید می‌شود./ایسنا

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=3202

مطلب پیشنهادی

خبر خوش «شکبیر» برای سهامداران / افزایش ۴۶ درصدی فروش پتروشیمی امیرکبیر

صبح خوزستان – به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی امیرکبیر، میزان تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *