سه شنبه , 5 تیر 1403

مدیریت جهادی کارآمدترین الگو در جهت تحقق آرمان‌های مقدس نظام اسلامی است

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خوزستان منطقی‌ترین و کارآمدترین الگوی مدیریتی را در جهت تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و اهداف سازمانی، مدیریت جهادی برشمرد.

صبح خوزستان – حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالامیر رجب‌پور در اجلاسیه تخصصی نشست مدیران جهادی تمدن‌ساز که با محوریت تحقق شعار سال، تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و جهاد تبیین و با حضور آیت‌الله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و ترابی‌پور رئیس کارگروه بیانیه گام دوم انقلاب در استان برگزار شد، اظهار داشت: مبارزه با موانع به معنی تلاش مستمر و جدی با اتکاء به ظرفیت های درونی است.

وی در ادامه با بیان این که جهاد دارای 2 رکن اساسی است اظهار داشت: تلاش و کوشش مضاعف و مقاومت و ایستادگی در مقابل موانع 2 رکن اساسی و مهم جهاد محسوب می شوند. نسخه اسلامی و نجات بخش مبارزه با مشکلات و موانع، مدیریت و زندگی جهادی در تمام زمینه ها است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خوزستان به فرصت‌های ارزشمند برای خدمت‌رسانی و تقرب به خداوند متعال اشاره و بیان کرد: برای هر صندلی که مسئولی بر آن تکیه‌زده خون ده‌ها شهید ریخته شده است و این مسئولیت‌ها، فرصت‌های ارزشمندی برای خدمت رسانی به خلق خدا و پیشبرد نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه اگر هر کسی در هر مسئولیتی که هست با توکل به خداوند، اخلاص و رعایت شاخصه‌های اسلامی پیش برود می‌تواند یک الگوی مناسب را در نظام اداری رقم بزند، تصریح کرد: از الگوهای بارزی که می توان در کارها سرلوحه ما قرار گیرد می‌توان به وجود مقدس حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد.

رجب‌پور در ادامه با بیان این که امروز ایران در تحولات دنیا بسیار تأثیرگذار و جامعه‌ای الگو است، گفت: منطقی‌ترین و کارآمدترین الگوی مدیریتی را در جهت تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی و اهداف سازمانی، مدیریت جهادی است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از مصادیق مهم مدیریت جهادی را قرار گرفتن نظام جمهوری اسلامی در مرحله ایجاد دولت اسلامی، ضرورت کاهش فاصله پیشرفت با رقبای جهانی و دستیابی به شرایط مطلوب‌تر، ضرورت تحقق اهداف مندرج در اسناد کشور با هدف پیشبرد اهداف نظام مقدس و سازمان و تحقق و تداوم اقتصاد مقاومتی برشمرد.

وی به تلاش مضاعف در مدیریت جهادی اشاره و بیان کرد: طبق تأکیدات مقام معظم رهبری عمل به تکلیف یکی از مصادیق مهم در مقوله مدیریت جهادی است. طبق فرمایشات مقام معظم رهبری رضایت، قناعت و خدمت‌رسانی به مردن بسیار مهم است، به شرط آنکه خوشایند مردم معارض با تکلیف نباشد.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4133

مطلب پیشنهادی

نشست رئیس ستاد اقامه نماز شركت نفت و گاز اروندان با رابطین روابط عمومی و ائمه جماعت/تحول چشم‌گیر در اقامه نماز در شركت نفت و گاز اروندان

صبح خوزستان – به نقل از  روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *