چهارشنبه , 30 خرداد 1403

معرفی شرکت برق منطقه ای خوزستان به عنوان شرکت برتر و شایسته تقدیر ویژه در تامین برق پایدار و گذر موفق از پیک تابستان ۱۴۰۲

شرکت برق منطقه‌ای خوزستان رتبه برتر و شایسته تقدیر ویژه در تامین برق پایدار مشترکین و گذر از پیک بار تابستان ۱۴۰۲ را کسب کرد.

صبح خوزستان – وزارت نیرو و شرکت توانیر از این شرکت به دلیل گذر با سربلندی از تابستان ۱۴۰۲ و تامین برق پایدار مشترکین و رضایت مردم از پایداری شبکه برق، قدردانی کردند.
در لوح تقدیر اهدایی به محمود دشت‌بزرگ مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان با اشاره به نعمت توفیق خدمت به مردم شریف ایران و تلاش و عملکرد همکاران در ثبت برگ زرین دیگری بر افتخارات صنعت برق، آمده است: اینک که از تابستان ۱۴۰۲ با سربلندی گذر نمودیم و با تامین برق پایدار مشترکین، رضایت هموطنان عزیزمان به عنوان بزرگترین سرمایه کشور محقق گردید، وظیفه خود می‌دانیم از همدلی و تلاش‌های ستودنی کارکنان شرکت برق منطقه‌ای خوزستان که ” حائز رتبه برتر گردیده‌اند و شایسته تقدیر ویژه می‌باشند”، سپاسگذاری و قدردانی نماییم.
گفتنی است، علی اکبر محرابیان وزیر نیرو در همایش سراسری مدیران وزارت نیرو از مدیران ارشد و برگزیده صنعت آب و برق به دلیل تلاش در گذر موفق از دوره گرم سال و خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی نیز تقدیر و تشکر کرد.
وی با اشاره به اینکه از هم اکنون باید با استفاده از تجربیات مدیریت مصرف برق سال جاری و سال گذشته برای مدیریت مصرف برق سال آینده و پیگیری افزایش ظرفیت تولید برنامه‌ریزی کنیم، تصریح کرد: دو سال از عمر دولت مردمی سیزدهم می‌گذرد و اکنون فرصت خوبی برای مرور عملکرد وزارت نیرو در این بازه زمانی دوساله است. بررسی‌ها نشان می‌دهد در این دو سال مدیران و کارشناسان و کارگران فعال در صنعت آب و برق کشور در کنار یکدیگر نقش برجسته و پررنگی در خدمت‌رسانی به مردم عزیز کشورمان ایفا کردند.
بر اساس این گزارش، در همایش سراسری مدیران وزارت نیرو، محمود دشت‌بزرگ مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان به عنوان تنها نماینده صنعت برق به سخنرانی پرداخت و وضعیت شبکه برق کشور در گذر از پیک ۱۴۰۲ را تشریح کرد.
اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=3417

مطلب پیشنهادی

تجمع بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان شركت نفت و گاز اروندان برگزار شد

صبح خوزستان  – به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان امروز یکشنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *