چهارشنبه , 30 خرداد 1403

نشست تخصصی بررسی و ارائه فرصت‌ها و بسته‌های سرمایه‌گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان برگزار شد

سرپرست اداره برنامه‌ریزی، سرمایه‌گذاری و زیرساخت‌های میراث‌فرهنگی خوزستان، خانم تبار قریب، در گفت و گو با خبرنگار روابط‌عمومی گفت: نشست تخصصی با عنوان «بررسی و ارائه فرصت‌ها و بسته‌های سرمایه‌گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان» در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در محل غرفه خوزستان برگزار شد.

به گزارش صبح خوزستان: سرپرست اداره برنامه‌ریزی، سرمایه‌گذاری و زیرساخت‌های میراث‌فرهنگی خوزستان، خانم تبار قریب، در گفت و گو با خبرنگار روابط‌عمومی گفت: نشست تخصصی با عنوان «بررسی و ارائه فرصت‌ها و بسته‌های سرمایه‌گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان» در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در محل غرفه خوزستان برگزار شد.

وی اظهار کرد: در این نشست، ظرفیت‌های گردشگری، فرصت‌ها و بسته‌های آماده برای سرمایه گذاران و علاقمندان بخش خصوصی مورد بررسی و تجزیه تحلیل قرار گرفته است.

خانم تبار قریب افزود: تاسیسات مورد نیاز گردشگران یکی از مهمترین ملزومات توسعه صنعت گردشگری است و به منظور جلب حمایت و مشارکت بخش خصوصی، بسته‌های سرمایه‌گذاری و فرصت‌های سرمایه‌گذاری به شکل تخصصی و هدفمند در این نمایشگاه ارائه خواهند شد.

وی با افزودن اینکه هماهنگی‌ها با برخی از شهرداری‌ها و دستگاه‌های مرتبط برای تسهیل مشارکت بخش خصوصی انجام شده و مسیر برای حضور و مشارکت بخش خصوصی تسهیل و هموارتر شده است، به تسهیل مشارکت بخش خصوصی اشاره کرد.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4980

مطلب پیشنهادی

افتخار آفرینی بی سابقه کشتی خوزستان در سطح بین‌المللی

صبح خوزستان  – به دنبال افتخار آفرینی های ۳سال گذشته هئیت کشتی استان خوزستان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *