پنجشنبه , 24 خرداد 1403

وزیر آموزش و پرورش:

نقش مهم آموزش در ارتقاء میراث فرهنگی/ تأکید بر برنامه‌های آگاهی‌بخشی

وزیر آموزش و پرورش در غرفه میراث فرهنگی خوزستان در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران اهمیت برنامه‌های آموزشی برای معرفی میراث فرهنگی به دانش‌آموزان را مورد تأکید قرار داد

به گزارش صبح خوزستان: یحیی نقی زاده ضمن بازدید از هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته با اشاره به حضور باشکوه و پرشور استان خوزستان در بخش های مختلف بیان کرد: امسال شاهد حضور متفاوت استان خوزستان بودیم که با تم کودک و گردشگری دسترس پذیر در این نمایشگاه شرکت کرده است.

همچنین یک نمایشگاه ، کارگاه و ورک‌شاپ برای آموزش به کودکان ما که نسل آینده گردشگری کشور هستند را در این‌جا طراحی و اجرا کردند به نوعی یک دید کلی از گردشگری خوزستان را به زیبایی به نمایش و ارائه گذاشته اند.

مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری با اشاره به فضای غرفه خوزستان گفت: یک فضای دوست‌داشتنی و صمیمی برای خانواده‌ها و و فرزندانشان محیا شده بود تا بتوانند با یک بخشی از جاذبه‌ها و توانمندی های گردشگری کشورمان یعنی خوزستان، استانی توانمند در عرصه‌های مختلف تاریخی فرهنگی، جبهه و جنگ بیشتر آشنا شوند.

وی تصریح کرد: انشالله این حضور پرشور برای معرفی توان‌مندی‌های گردشگری استان خوزستان منشاء اثر خواهد بود.

نقی زاده در پایان افزود: از همکارانمان در اداره‌کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خوزستان و معاونت گردشگری استان و همه فعالانی که در این عرصه ما را یاری می‌کنند صمیمانه تشکر می کنم.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=5180

مطلب پیشنهادی

اتمام عملیات عمرانی بهسازی جاده بندرماهشهر به بندر امام خمینی(ره) در کمتر از ۳۶ ساعت

صبح خوزستان – به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، عملیات عمرانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *