چهارشنبه , 30 خرداد 1403

رییس سازمان بسیج رسانه خوزستان:

وظیفه اصلی بسیح رسانه امیدآفرینی در جامعه است

سجاد بهمئی

رییس سازمان بسیج رسانه خوزستان با بیان این که باید ماهیت بسیجی بودن مان را قدر بدانیم و در قالب بسیج یک شبکه عظیم برای جبهه رسانه تشکیل دهیم، گفت: وظیفه اصلی ما در حوزه رسانه امیدآفرین را در سطح جامعه است.

صبج حوزستان – سجاد بهمئی در نشست جبهه رسانه انقلاب و اختتامیه جشنواره سرزمین مقدس که امروز نهم آذرماه در اهواز برگزار شد، اظهارکرد: امیدوارم بتوانیم از ظرفیت رسانه استان خوزستان در تشکیل جبهه رسانه انقلاب بهره مند شویم. باید تلاش شود یک جبهه واحد رسانه ای در مقابل رسانه های معاند و مخالف داشته باشیم و با یک جریان سازی دقیق بتوانیم این هجمه ها را خنثی کنیم.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: در جبهه رسانه انقلاب به دنبال این هستیم که باتوجه به این که در شرایط حساسی قرار داریم بتوانیم از ظرفیت رسانه به خوبی بهره مند شویم. در این راستا همه رسانه های استان باید همدل بوده و روشنگری کرده و جهاد تبیین داشته باشد.

رییس سازمان بسیج رسانه خوزستان با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس، گفت: رسانه های استان باید همه را به مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت کنند.

وی بیان کرد: امروز مهمترین محور برنامه های بسیج، بر پایه جبهه خدمت، جهاد تبیین و جبهه امیدآفرینی بنا شده است و رسانه ها باید بر اساس این سه محور نقش آفرینی کنند.

بهمئی عنوان کرد: جبهه رسانه انقلاب یعنی همدلی، همراهی و اتحاد رسانه های استان خوزستان و باید با همدلی بتوانیم در مقابل همه هجمه های دشمن ایستادگی کنیم.

وی با اشاره به دیدار بسیجیان با مقام معظم رهبری نیز گفت: باید ماهیت بسیجی بودن مان را قدر بدانیم و باید در قالب بسیج یک شبکه عظیم برای جبهه رسانه تشکیل دهیم تا بتوانیم مقابل هجمه‌های دشمنان ایستادگی کنیم. ضمن این که وظیفه اصلی ما در حوزه رسانه امیدآفرینی در سطح جامعه است و مقام معظم رهبری نیز به این موضوع اشاره داشتند.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4070

مطلب پیشنهادی

انتصاب رئیس ستاد مردمی «ایران من» در خوزستان/محمود صادقی حکم گرفت

صبح خوزستان – در این حکم آمده است: بسم تعالی حکم خدمت جناب آقای محمود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *