سه شنبه , 5 تیر 1403

پرداخت کامل مطالبات گندم کاران خوزستانی

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: مطالبات گندم کاران خوزستانی به صورت کامل پرداخت شد.

صبح خوزستان – به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان، امید جهان نژادیان مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان اظهار کرد: مابقی مطالبات گندم کاران خوزستانی به مبلغ ۵ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان امروز به صورت کامل پرداخت شد.

وی در ادامه افزود: امسال بیش از یک میلیون ۷۲۰ هزار تن گندم به ارزش ۲۵ هزار و ۷۱۴ میلیارد تومان از کشاورزان پرتلاش خوزستانی خریداری شد که امروز پنجشنبه۲۷ مهرماه کل مطالبات کشاورزان گندمکار استان به صورت کامل به آنها پرداخت شد.

جهان نژادیان ضمن قدردانی از کشاورزان زحمتکش خوزستانی از تاخیر پیش آمده در خصوص پرداخت مانده مطالبات گندم کاران عذرخواهی کرد و گفت: از همه ی عزیزان درخواست میکنم مقدمات کشت سال زراعی آینده را برنامه ریزی کرده و چون همیشه برگ زرین دیگری به افتخارات خوزستان سربلند بیفزایند.

وی همچنین از پیگیریهای همه دستگاهای اجرایی استان خصوصا استاندار حوزستان، سازمان جهاد کشاورزی استان، دستگاهای امنیتی و نظارتی و سازمان بازرسی استان برای پیگیری و پرداخت مطالبات گندمکاران عزیز تقدیر کرد.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=3553

مطلب پیشنهادی

نشست رئیس ستاد اقامه نماز شركت نفت و گاز اروندان با رابطین روابط عمومی و ائمه جماعت/تحول چشم‌گیر در اقامه نماز در شركت نفت و گاز اروندان

صبح خوزستان – به نقل از  روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *