سه شنبه , 5 تیر 1403

پست و خطوط انتقال ۱۳۲ کیلوولت دژکوه کهگیلویه و بویراحمد بزودی در مدار

دژکوه

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: عملیات اجرایی پست و خط دژکوه در استان کهگیلویه و بویراحمد در حال انجام و حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

صبح خوزستان – محمود دشت‌بزرگ اظهار کرد: پست موبیل ۱۳۲ به ۳۳ کیلوولت دژکوه ۳۰ مگاولت آمپر ظرفیت دارد و بنا است با یک کار جهادی در تیرماه وارد مدار شود.

وی با بیان اینکه ارزش سرمایه‌گذاری این پروژه ۶۰۰ میلیارد ریال است، تصریح کرد: در حال حاضر فونداسیون و تجهیزات پست موبیل نصب شده و در مراحل پایانی احداث است تا بعد از انجام تست‌های نهایی وارد مدار شود.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان بیان کرد: برای برق‌دار کردن این پست، خط ۱۳۲ کیلوولت ارجان به دژکوه به طول ۲۳ کیلومتر دومداره در مراحل پایانی نصب دکل و سیم‌کشی است.

دشت‌بزرگ ارزش سرمایه‌گذاری خط مذکور را ۲۸۰۰ میلیارد ریال اعلام و اضافه کرد: با بهره‌برداری از پروژه پست و خط دژکوه، برق منطقه سوق و لنده در استان کهگیلویه و بویراحمد از پایداری بیشتری برخوردار خواهد شد و این پروژه تقویت زیرساخت‌های برق در این استان را به همراه دارد.

بر اساس این گزارش، شبکه انتقال و فوق توزیع استان کهگیلویه و بویراحمد تحت نظارت شرکت برق منطقه‌ای خوزستان است.

با توجه به شروع پیک مصرف برق، روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای خوزستان از مشترکین درخواست می‌کند که برای حفظ پایداری شبکه، با رعایت الگوی مصرف برق، خاموش کردن کولرهای اضافی، استفاده از روشنایی طبیعی در روز و عدم استفاده از لوازم پر مصرف در ساعت پیک مصرف (۱۱ تا ۱۷ و ۱۸ تا ۲۲) صنعت برق را در خدمت رسانی مستمر همراهی نمایند.

 

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=2083

مطلب پیشنهادی

نشست رئیس ستاد اقامه نماز شركت نفت و گاز اروندان با رابطین روابط عمومی و ائمه جماعت/تحول چشم‌گیر در اقامه نماز در شركت نفت و گاز اروندان

صبح خوزستان – به نقل از  روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *