شنبه , 2 تیر 1403

پیام تقدیر مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان از خادمین موکب این شرکت در پایانه مرزی شلمچه

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با صدور پیامی، توفیق خدمت به زائران اربعین حسینی را افتخار دانست و از خادمین موکب این شرکت در پایانه مرزی شلمچه قدردانی کرد.

صبح خوزستان – متن پیام مهندس علی محمدی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة

پیاده روی اربعین حادثه ای عظیم و بی نظیر در تاریخ و مظهر عشق و بصیرت مردم به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و توفیق خدمت به زائران افتخار است.

این گردهمایی عظیم نشان می دهد نهضت و قیام حضرت سید الشهدا(ع) هر روز زنده تر و فراگیرتر از گذشته است و به مرز و جغرافیا و قومیت محدود نمی شود.

مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) همواره توجهی بسیار عمیق و دقیق به نهضت عاشورا و پیاده روی اربعین حسینی داشته و فرموده اند: این حادثه راهپیمایی را شکر کنید و ادای شکرش، حفظ آن روحیه و حالات بدست آمده از زیارت، در تمام مراحل زندگی است.

بر همین اساس، ضروری است این روحیه معنوی و خدمت عاشقانه به زوار اربعین، در کلیه قسمت ها و فعالیت های شرکت نهادینه شود تا به برکت و نگاه ویژه آقا اباعبدالله(ع)، شاهد رونق تولید و توسعه مجموعه باشیم.

خداوند متعال و نگاه ویژه ی اباعبدالله (ع) به شرکت فولاد اکسین خوزستان توفیق داد تا امسال نیز مثل سال های گذشته، موکبی برای خدمت رسانی به زائرین آن حضرت در مرز شلمچه برپا شود تا ما هم بتوانیم هرچند اندک، سهمی در این حرکت عظیم پیاده روی اربعین داشته باشیم.

اینجانب صمیمانه از خدمتگذاران به زائران اربعین حسینی، به ویژه پرسنل این شرکت که با جان و دل پذیرای خیل عظیم زوار حسینی در مرز شلمچه بودند، تشکر می‌کنم.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=3106

مطلب پیشنهادی

کارگاه انتقال تجربه صنایع‌دستی و رسانه برگزار شد/رسانه‌ها نقش موثری در معرفی صنایع دستی دارند

صبح خوزستان – روز شنبه ۲۶ خردادماه کارگاه انتقال تجربه صنایع دستی و رسانه با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *