سه شنبه , 5 تیر 1403

کسب رتبه نخست خوزستان در طرح آموزش هنر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: در طرح آموزش هنر خوزستان رتبه نخست را کسب کرد.

صبح خوزستان  – مجید منادی در حاشیه برگزاری نخستین رویداد رسانه امید در اهواز‌ اظهار کرد: خوزستان پر‌خبر‌ترین استان کشور است و بار مسئولیت انعکاس اخبار بر دوش رسانه‌های این استان بیشتر است.

وی افزود: به طور در عرصه رسانه مسئله نقد و بیان کاستی‌ها یک وظیفه و مسئولیت اجتماعی، اخلاقی، شرعی و قانونی در حوزه رسانه است که یکی از راه‌های برطرف مشکلات محسوب می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ادامه داد: در قانون جمهوری اسلامی، قانون های اساسی و مطبوعات ما که یکی از مترقی‌ترین قوانین دنیاست، موضوعی برای خط قرمز وجود ندارد و کسی را برای بیان حرف‌ها، منع نکرده است.

منادی با بیان اینکه پایه و مبنای استان خوزستان تنها انرژی، کشاورزی و صنعت خوزستان نیست، گفت: پایه و‌ مبنای خوزستان یک فرهنگ غنی است و استان خوزستان با داشتن فرهنگ اسلامی، دروازه تشیع و معراج شهدا بودن، مرکز فرهنگ ایران زمین و تمدن است.

وی با تاکید بر اینکه سرمایه‌های اصلی خوزستان مردم آن هستند، گفت: مردم خوزستان در عرصه های فرهنگی در سراسر کشور جزو برترین ها هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تاکید کرد: ما در مسائل اعتقادی، نگفتن نداریم، اما چگونه بیان کردن مشکلات و کاستی ها مورد تایید است تا با نوع بیان کردن، خدمات، زحمات و اقدامات نیز، نادیده گرفته نشود.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه در آستانه انتخابات هستیم، در صورتی که مردم در انتخابات حضور حداکثری داشته باشند، تغییر را احساس می‌کنیم.

منادی ادامه داد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) چهار محور را برای انتخابات بیان کردند و مهم‌ترین و اصلی ترین راهبرد ما در انتخابات، حضور پرشور مردم است.

وی تاکید کرد: رسانه ها می توانند ضمن تشویق و ترغیب مردم به حضور در انتخابات، در انتخاب اصلح و با پارمترهای بهتر، به مردم کمک کنند.

وی از اجرای بزرگ ترین طرح عدالت آموزش هنری کشور در این دولت اجرا شده است، گفت: استان خوزستان در این طرح و در موضع آموزش هنری، صاحب رتبه اول شد.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=4175

مطلب پیشنهادی

نشست رئیس ستاد اقامه نماز شركت نفت و گاز اروندان با رابطین روابط عمومی و ائمه جماعت/تحول چشم‌گیر در اقامه نماز در شركت نفت و گاز اروندان

صبح خوزستان – به نقل از  روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *