سه شنبه , 5 تیر 1403

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان:

۲۵۰۰ نفر در خوزستان تحت پوشش طرح‌های ایمنی جاده‌ای قرار گرفتند

حمل و نقل

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از تحت پوشش قرار گرفتن ۲۵۰۰ نفر در طرح‌های ایمنی جاده‌ای استان خبر داد.

صبح خوزستان – فواد غزیعلی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۵۰۰ نفر در استان تحت پوشش طرح‌های ایمنی راکبین ادوات کشاورزی، وانت بارها، راکبین موتورسیکلت، دانش آموزان مدارس حاشیه راه‌ها و عابران پیاده قرار گرفتند.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار از دانش آموزان مدارس حاشیه راه‌های استان آموزه‌های ایمنی را فرا گرفته و اقلام آموزشی با محتوای ایمنی جاده‌ای را دریافت کردند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: علاوه بر ارائه آموزش‌های ایمنی یک هزار و ۵۰۰ نفر از رانندگان ادوات کشاورزی، وانت بار و راکبین موتورسیکلت نسبت به نصب برچسب شبرنگ برای آشکارسازی یک هزار و ۵۰۰ دستگاه وسیله نقلیه خود اقدام کردند.

غزیعلی با تاکید بر تلاش برای ارتقای ایمنی راه و و اجرای طرح‌های ایمنی در محورهای خوزستان خاطرنشان کرد: همچنین از ابتدای امسال تاکنون حدود ۱۰۰۰ عدد کلاه ایمنی میان راکبین موتورسیکلت استان توزیع شده است.

اشتراک گذاری
https://sobhekhouzestan.ir/?p=3632

مطلب پیشنهادی

نشست رئیس ستاد اقامه نماز شركت نفت و گاز اروندان با رابطین روابط عمومی و ائمه جماعت/تحول چشم‌گیر در اقامه نماز در شركت نفت و گاز اروندان

صبح خوزستان – به نقل از  روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *